Reklama [góra]Uzyskali dofinansowanie na kolejne prace remontowe w Domu Pomocy Społecznej

Rozpoczął remont w  w budynku Domu Pomocy Społecznej w Trzcińsku Zdrój. Projekt jest realizowany pod nazwą "Ukazanie elementów budownictwa uzdrowiskowego poprzez odrestaurowanie unikatowych elementów budynku dawnego uzdrowiska".Dofinansowanie w kwocie ponad 57 tysięcy  złotych  przyznane przez Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego, ze środków Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020 w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność”, stanowiło 95% kwoty planowanej do realizacji projektu.

Projekt pod nazwą "Ukazanie elementów budownictwa uzdrowiskowego poprzez odrestaurowanie unikatowych elementów budynku dawnego uzdrowiska w Trzcińsku - Zdroju" realizuje wyłoniona spośród złożonych ofert firma Pana Stanisława Rosołka .

Prace mają zakończyć się  już wkrótce.Należy podkreślić że Dom Pomocy Społecznej w Trzcińsku – Zdroju jest prowadzony przez Stowarzyszenie „Dom z Sercem” na zlecenie Powiatu Gryfińskiego, który jednocześnie to zadanie finansuje.

Źródło liderpojezierza.pl

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.