Ariel Kozłowski na podium na zawodach MTB w Bledzewie

Ariel Kozłowski z Bike Team Chojna ukończył niedzielne zawody kolarskie na 3. miejscu w klasyfikacji Open. Kolarze ścigali się w Bledzewie, były to dziewiąte zawody z serii Zachodniej Ligi MTB.

Ariel Kozłowski (na zdjęciu) wystartował na trasie mini o długości 25 km, wyścig ukończył z czasem 1:09:05. Zwyciężył Adrian Zimny ze Stobna (czas 1:07:55).

W zawodach na trasie mini wystartował również Kamil Wolicki (Chojna, czas: 1:28:16), Andrzej Cymbalista (Mieszkowice, 1:31:24, Paweł Możdźeń (Mieszkowice, 1:39:06), Zbigniew Bąk (Chojna, 1:42:08), Paweł Pieńkowski (Mieszkowice, 1:42:30) i Agnieszka Kujawska (Chojna, 1:45:40).

Na dystansie mega o długości 50 kilometrów 5. w klasyfikacji generalnej był Filip Hasse z Gryfina (czas: 2:10:04). Zwyciężył Wojciech Miziura z Leszna (czas: 2:07:12).

Na tym dystansie wystartował Jacek Madej (Chojna, 2:59:28) oraz Jan Kozłowski (Chojna, 3:02:25).