Reklama [góra]Nowe skrzydło szpitala w Gryfinie już w przyszłym roku. Budowa idzie zgodnie z planem [foto]


Prawie rok temu w siedzibie Starostwa Powiatowego podpisano umowę na rozbudowę Szpitala Powiatowego. Dzisiaj mieszkańcy Gryfina oraz pacjenci dostrzegają jak na dawnym parkingu wznoszone są kolejne ściany.
Do współpracy zgłosiła się tylko jedna firma, jest to konsorcjum z Poznania. Oferta, która wpłynęła opiewała na 15 milionów złotych. Okazało się, że to o 5 milionów więcej niż początkowo chciał przeznaczyć powiat.


Budowa nowego skrzydła szpitala prowadzona jest zgodnie z harmonogramem.  Inwestorem zadania jest Powiat Gryfiński, a generalnym wykonawcą  inwestycji jest firma Komputronik Biznes Sp. z o. o. z Poznania, nadzór  inwestorski prowadzi firma PHU „DARO” z Gorzowa Wielkopolskiego. Obecnie dobiegają końca roboty budowlane stanu surowego otwartego w  zakresie kubatury obiektu. Harmonogram realizacji inwestycji przewiduje  termin zakończenia prac budowlanych i przekazanie budynku szpitala do  użytkowania na 30 kwietnia 2020 r. Tempo prowadzonych robót budowlanych  pozwala patrzeć optymistycznie na rosnący obiekt, który dzięki  rozbudowie poszerzy zakres usług szpitala powiatowego, a tym samym  przyczyni się do podniesienia jakości obsługi medycznej, mieszkańców  powiatu gryfińskiego.

Zobacz zdjęcia sprzed rozpoczęcia budowy:
Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.