Reklama [góra]

Groźny wypadek niedaleko Piasek. Poszkodowana była zakleszczona w pojeździe [foto]


O dużym szczęściu może mówić kierująca samochodem marki Seat Toledo. Na prostym odcinku drogi z nieznanych przyczyn zjechała z drogi i uderzyła w drzewa. Poszkodowana była zakleszczona w pojeździe. 

Do zdarzenia doszło w środę 4 września w godzinach porannych na drodze powiatowej niedaleko miejscowości Piasek w gminie Cedynia. Poszkodowana kobieta w wieku około 28-lat była zakleszczona w pojeździe, dach pojazdu omal jej nie zmiażdżył. Strażacy przedzieli karoserię i przekazali poszkodowaną ratownikom pogotowia, śmigłowcem LPR trafiła do szpitala w Szczecinie. 

Na miejscu pracowało kilka zastępów straży pożarnej, między innymi OSP Piasek, Chojna, Krajnik Dolny i PSP Gryfino, Pogotowie Ratunkowe i Policja.


11 komentarzy:

 1. Jeszcze byłoby dobrze gdybyście napisali z jakich przyczyn wydarzył się ten wypadek bo wygląda na to że musiała jechać bardzo szybko i nagle wyskoczyła zwierzyna innego wytłumaczenia nie widzę. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

   Usuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

   Usuń
 4. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 5. Każdy teraz mądry. Byliście, widzieliście. Czy tylko jedna osoba pędzi? Idę o zakład że każdy z was nie jeździ wolno. Więc zamiast anonimowo się wypowiadać przedstawcie się..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

   Usuń
 6. Więcej szczęścia..... Kiedyś się przejedzie oby przy tym nie ucierpiał ktoś postronny bo przez takich ludzie niczemu winni albo niezyja albo zostają kaleką do końca życia. I się nie unosić że anonimowo... Ja jeżdżę przepisowo bo wolę wcześniej wyjechać niż wogole nie dojechać. Powinni prawko zabrać jeżeli to nie pierwszy raz. Bo to znaczy, że coś nie halo pod kopułą.

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja czasami też poszaleje z gazem kiedy mozna ale się jeździ z głową i rozumem A u Pani E to chyba rozumu brakło po raz kolejny

  OdpowiedzUsuń
 8. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.