Reklama [góra]

Sprawdź godziny odjazdów autobusów do szkoły



Kilka dni temu rozpoczął się rok szkolny. Tym samym uruchomione zostały linie autobusowe, które zawiozą uczniów między innymi do Szkoły Podstawowej nr 2 im. Kornela Makuszyńskiego.

Poniżej przedstawiamy godzinowy rozkład jazdy linii nr 9 oraz linii nr 8.

Linia nr 9 
W dni nauki szkolnej - płatna
Chojna(PKP)–Barnkowo-Ogrodowa-Mieszka I-Willowa-Odrzańska-Żwirki i Wigury (SP nr2)- Chojna(PKP)


Lp.
Godzina odjazdu
T R A S A
Przystanek początkowy
Przystanek końcowy
1
7:15
Stacja (PKP)
Barnkowo
2
7:33
Barnkowo
Ogrodowa
3
7:35
Mieszka I
Odrzańska (rondo)
4
7:37
Odrzańska (rondo)
Willowa
5
7:39
Willowa
Odrzańska
6
7:42
Odrzańska (cmentarz komunalny)
Żwirki i Wigury (SP)




7
12:45
Żwirki i Wigury (SP)
Odrzańska
8
12:50
Odrzańska (cmentarz komunalny)
Willowa
9
12:55
Willowa
Odrzańska (rondo)
10
13:00
Odrzańska (Rondo)
Mieszka I
11
13:10
Mieszka I
Ogrodowa
12
13:15
Ogrodowa
Barnkowo
13
13:17
Barnkowo
Stacja (PKP)




13
13:45
Żwirki i Wigury(SP)
Odrzańska
14
13:50
Odrzańska (cmentarz komunalny)
Willowa
15
13:55
Willowa
Odrzańska (rondo)
16
14:00
Odrzańska (Rondo)
Mieszka I
17
14:10
Mieszka I
Ogrodowa
18
14:15
Ogrodowa
Barnkowo
19
14:18
Barnkowo
Stacja (PKP)




19
14:45
Żwirki i Wigury(SP)
Odrzańska
20
14:50
Odrzańska (cmentarz komunalny)
Willowa
21
14:55
Willowa
Odrzańska (rondo)
22
14:00
Odrzańska (Rondo)
Mieszka I
23
14:10
Mieszka I
Ogrodowa
24
14:15
Ogrodowa
Barnkowo
25
14:18
Barnkowo
Stacja (PKP)




25
15:25
Żwirki i Wigury(SP)
Odrzańska
26
15:30
Odrzańska (cmentarz komunalny)
Willowa
27
15:35
Willowa
Mieszka I
28
15:40
Mieszka I
Ogrodowa
29
15:45
Ogrodowa
Barnkowo
30
15:48
Barnkowo
Stacja (PKP)

Od 06-09-2019 r. – zakup miesięcznych biletów w kasie PKS Chojna:
  • Barnkowo – SP nr 2 – 130,00 zł.
  • miasto Chojna – SP nr 2 – 120,00 zł

Linia nr 8 
W dni nauki szkolnej 
Słoneczna – Żwirki i Wigury (SP nr 2 w Chojnie)
  

Lp.
Godzina odjazdu
T R A S A
Przystanek początkowy
Przystanek końcowy
1
7:30
Słoneczna
Żwirki i Wigury (SP)
2
12:45
Żwirki i Wigury (SP)
Słoneczna
3
13:45
Żwirki i Wigury(SP)
Słoneczna
4
14:45
Żwirki i Wigury(SP)
Słoneczna
5
15:25
Żwirki i Wigury(SP)
Słoneczna



Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.