Zaatakował sędziego, nie zagra przez kilka miesięcy

Wydział Dyscypliny Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej wydał decyzję w sprawie ataku na sędziego podczas ligowego spotkania Łabędź Widuchowa — Odrzanka Radziszewo w A klasie.

Do zdarzenia doszło 27 października. W okolicach 58. minuty meczu, przy rezultacie 2-1 dla piłkarzy z Widuchowej, zawodnik gości niezadowolony z decyzję sędziego, naruszył jego nietykalnością cielesną. Mecz został przerwany.

Wynik zweryfikowano jako walkower 3:0 na korzyść drużyny gospodarzy. Klub z Radziszewa potępił zachowanie swojego zawodnika, który został zawieszony na okres 8 miesięcy.