Zawodnicy Victorii Chojna na zawodach w Cedyni

W ubiegłą sobotę liczna grupa zawodników Victorii brała udział w XI Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Gminy Cedynia.

Najlepiej wśród naszych zawodników zaprezentował się Patryk Marchewka, który w kategorii chłopców do lat 16 zajął pierwsze miejsce. Na czwartym miejscu uplasował się Janek Gałuszka. Ponadto w kategorii chłopców do lat 16 wystąpili: Bartek Kaczan, Mikołaj Jachowicz, Krzysiu Zawalski, Miłosz Marchewka, Michał Gawlas.

W kategorii mężczyzn do lat 45 na drugim stopniu podium sobotnie zawody ukończył Michał Olejnik, czwarte miejsce zajął Grzegorz Moliński. Poza wymienioną dwójką zawodników, w kategorii mężczyzn do lat 45 Victorię reprezentowali: Robert Bałachowski, Maciek Stadnik, Patryk Zając, Marcin Sędziak, Krzysztof Jachowicz.

W kategorii mężczyzn powyżej 46 lat wystąpił Tomasz Bałachowski, który został sklasyfikowany w przedziale miejsc 9-12.

Turniej w Cedyni był doskonałym sprawdzianem zawodników Victorii przed czekającymi meczami ligowymi. Kolejną serię spotkań w IV lidze tenisa stołowego Victoria rozegra 29 lutego podejmując we własnej hali drużyny KS ATS Stargard.