Kronika Policyjna [4-9.07.14]

W okresie od 4 do 6 lipca funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie na terenie powiatu gryfińskiego przeprowadzili 122 interwencje policyjne związane z zakłóceniem spokoju i porządku publicznego, awanturami domowymi oraz innych przyczyn.


W dniu 5 lipca na plaży miejskiej w Gryfinie dwaj mieszkańcy naszego powiatu 20-letni Gracjan W. oraz 19-letni Remigiusz T. wykorzystując nieuwagę pokrzywdzonej dokonali zaboru torebki z zawartością telefonu komórkowego Galaxy S4, telefonu komórkowego Nokia, tabletu marki My Tab oraz pieniędzy. Suma strat to 2030 zł/

W dniu 8 lipca w Gryfinie przy ul. Piastów mężczyzna usiłował popełnić samobójstwo przez wyskoczenie z okna mieszkania na I pietrze.W wyniku wypadku 44-letni Andrzej S. doznał wielonarządowych obrażeń ciała i śmigłowcem został przetransportowany do szpitala w Szczecinie.

W dniu 8 lipca policjanci WK KPP w Gryfinie dokonali zatrzymania nieletniego Damiana Ł. który udzielał środka odurzającego w postaci marihuany innym nieletnim.

W dniu 8 lipca policjanci WK KPP w Gryfinie dokonali zatrzymania 31-letniego mieszkańca jednej z pod gryfińskich miejscowości, który na strychu budynku posiadał doniczki z krzakami konopi indyjskich.

W dniu 9 lipca w Nowym Czarnowie dokonano kradzieży pieniędzy w kwocie 11.500 zł na szkodę Jana M. W wyniku czynności podjętych przez policjantów KPP w Gryfinie ustalono sprawcę kradzieży i odzyskano część skradzionych pieniędzy.
W dniu 9 lipca w Osinowie Dolnym w trakcie wykonywania czynności związanych z kolizją drogową policjanci KP Chojna ustalili, że kierujący samochodem marki Audi obywatel Niemiec lat 24, znajduje się w stanie nietrzeźwości - 1,22 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza