Policjanci "skasowali" nieoznakowany radiowózNieoznakowany radiowóz gryfińskiej policji zderzył się z innym autem w Gryfinie. Do zdarzenia doszło w pobliżu wiaduktu przy skrzyżowaniu ulic Pomorskiej i Kołłątaja. 

Do kolizji doszło w czwartek, 10 lipca, przed godz. 10:00. Kobieta, która kierowała Volkswagenem Passatem jechała ulicą Pomorską, prawdopodobnie nie zauważyła radiowozu jadącego na sygnale. Uszkodzony radiowóz to Opel Insignia, pojazd trafił do gryfińskiej komendy w ubiegłym roku.
Redakcja

19 Komentarze

 1. ładna insignia...

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeżeli babka miała zielone to wina będzie policjantów. Przepis mówi jasno ze pojazd uprzywilejowany wjeżdża na skrzyżowanie na czerwonym świetle na własna odpowiedzialność.

  OdpowiedzUsuń
 3. Każdy powinien uważać istnieje zasada ograniczonego zaufania, to że na sygnalizacji nie oznacza św. krowy a niestety przykre że policjanci uważają inaczej

  OdpowiedzUsuń
 4. CIEKAWE CZY PANOWIE POLICJANCI DMUCHALI W BALONIK??????????????

  OdpowiedzUsuń
 5. "A taka była ładna, amerykańska.... " heh... Tak jak ktoś wyżej wspomniał, Policyjna kampania "10 mniej" i więcej ostrożności.. Jak ta kobieta miała widzieć, że policja zasuwa z drugiej strony wiaduktu na sygnale. Trochę wyobraźni Panowie Policjanci.

  OdpowiedzUsuń
 6. I bardzo dobrze ! powinno się wszystkie nieoznakowane skasować ....co to jest cholera za tajna policja ...mieszkam w chojnie tutaj też jest kilka wozów tajnej policji ....co to za chory kraj ? gdzie my żyjemy ? coraz rzadziej widac normalny radiowóz a coraż częsciej wóz tajniaków ....z radarami stoją w krzakach ....państwo policyjne normalnie ....pracuję na codzien w szwedh - nie spotkalem się tam jeszcze z nieoznakowanym radiowozem który by lapal na radar , jak sa kontrole drogowe to są zwykle radiowozy ...u nas wszystko na odwrót ....wszystko z partyzanta

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety ja się spotkałem z nieoznakowanym radiowozem w Shwedt...

   Usuń
  2. a co jeździ? będzie wiadomo na co zwracać uwagę

   Usuń
  3. Srebrny Passat

   Usuń
  4. biały Opel Zafira..

   Usuń
  5. zielona Reno Laguna II kombi motor 3.0 V6

   Usuń
  6. Mało widziałeś kolego, w Niemczech policja lubi postawić fotoradar w nieoznakowanym pojeździe nawet 50 m od znaku ograniczenia prędkości.

   Usuń
 7. a mnie też kiedyś kontrolował nieoznakowany samochód w Schwedt. Chyba jasno napisane, że jechał na sygnale czyli jechał za pewne do zdarzenia, no ale nie dojechał. Policjant też człowiek i jemu może się przytrafić stłuczka :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Policjant to nie czlowiek Policjant to Pies

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. i to taki węszacy,taki myśliwski!!

   Usuń
 9. Opel Omega kombi cywilny jeździ w Mescherin

  OdpowiedzUsuń
 10. W tamtym tyg. jechałem ul. Łużycką prawie mnie skasowali jadąc na sygnale ponad 100 km/h i przy zatoczkach zwalniających wjechali pod prąd i gdybym nie przychamował to by była czołówka. Jeżdza jak chca, 10 mniej albo mniej pic na służbie, gdyby wyszło wam wtedy dziecko na pasy, jak byście sie tłumaczyli????

  OdpowiedzUsuń
 11. Powinni zakazać używania nieoznakowanych pojazdów,po pierwsze,że koguta może sobie każdy wyciągnąć na dach swojego auta.Przecież są ogólnodostępne.Po drugie nigdy nie wiesz czy nie gonią cię zbiry i np.chcą cię okraść,każdy w takim przypadku wdusza gaz do dechy,zawłaszcza,gdy widzi młode osoby za kierownicą.Czyż nie tak?Mnie nieźle kiedyś nastraszyli była noc więc co miałem robić tylko uciekać.Później zapłaciłem.Przestępcą nie jestem,płacę podatki nie chcem takiego traktowania.

  OdpowiedzUsuń
Nowsza Starsza