Podczas meczu kibice zaatakowali policjantów

Niebezpieczny weekend na boiskach piłkarskich w regionie. W niedzielę, 28 września w Baniach jeden z kibiców rzucił petardą w policjanta, inny kibic zaatakował i znieważył funkcjonariusza. Gorąco było również podczas meczu w Chojnie. 


Do incydentu w Baniach doszło podczas meczu lokalnej drużyny "Iskra" z "Grotem" Gardno w ramach rozgrywek o mistrzostwo A-klasy.

- 34 letni mieszkaniec Bań umyślnie rzucił petarda w interweniującego policjanta czym naraził go na utratę życia lub zdrowia. W tym samym czasie Mateusz Sz. lat 21 słowami obelżywymi znieważył interweniujących policjantów oraz naruszył ich nietykalność cielesną - informuje Bogumił Prostak z gryfińskiej policji. 

Gorąco było również na trybunach Stadionu Miejskiego w Chojnie. W sobotę Odra grała z liderem ligi - Świtem Skolwin. Kibice gości próbowali wtargnąć na murawę, doszło również do kilku innych niemiłych incydentów, sytuację jednak szybko opanowały służby porządkowe. 
Redakcja

9 Komentarze

 1. Iskra Banie nie grają w grupie 6 tylko w A klasa Szczecin gr. 4

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To akurat najmniejszy błąd. Napisz coś lepiej o osobach, które zamiast na trnenig bokserski bądź pod sklep przyszły na spotkanie piłkarskie?

   Usuń
 2. sytacjie w chojnie opanował Ząbek :)

  OdpowiedzUsuń
 3. A może chcecie filmiki jak policja nadużywa władzy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To wrzuć na co czekasz ??

   Usuń
  2. Pewnie że tak, dawaj ten filmik bop wiem co się tam działo. Niewinnego człowieka oczernili. a Policja karala kazdego kogo sie dalo, bez wyboru nie wazne czy slusznie czy tez nie.

   Usuń
 4. Nadużywa władzy !!! na takie bydło powinni wziąć pały , lać i patrzeć czy równo puchnie !!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Ciekawe jakby Ciebie za darmo zlali cwaniaczku,to byś się bydłem nazwał. Chetnie popatrze,jak puchniesz....

  OdpowiedzUsuń
 6. Wpier***** wieśniakom jak nie potrafią z kulturą oglądać meczu nic tu więcej dodać

  OdpowiedzUsuń
Nowsza Starsza