Kolejny "zwierz" w Moryńskiej Alei Gwiazd Plejstocenu


Aleja Gwiazd Plejstocenu w Moryniu wzbogaciła się o kolejną figurę zwierzęcia epoki lodowcowej – renifera. Na promenadzie znajdziemy opis i „odciśnięte” w brązie tropy dziesięciu zwierząt z tamtej epoki, a
zamontowana ostatnio figura to siódmy model w skali 1:1. 

Od dłuższego czasu spacerując wzdłuż jeziora Morzycko można "natknąć się" między innymi na mamuty, niedźwiedzia, tygrysa czy właśnie renifera. 
Redakcja

13 Komentarze

 1. Świetny pomysł ,byłem raz w Moryniu i bardzo mi się to podoba

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak dojechać do Aleji Gwiazd Plejstocenu ?Gdzie to dokładnie jest ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jedz na plaze w moryniu kieruj sie na kosciul potem mijasz kosciul wyjezdzasz za mury obronne i po prawej masz masz mamuty oraz wejscie na sciezke

   Usuń
 3. Świetna sprawa z tymi zwierzętami. To właśnie dla mamuta, tygrysa i wszystkich innych przyjeżdżają z całego powiatu rodzice z dziećmi , robiąc sobie pamiątkowe zdjęcia, bawiąc się na plaży , jędzą w restauracji , pływają na bezpiecznej i dobrze przygotowanej plaży itp itd. To jest autentyczne inwestowanie w rozwój Morynia. To nie stanie się od razu ale powoli z roku na rok o tej miejscowości będzie głośno. I tak trzymać!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Takie tłumy, że nie ma gdzie nawet się rozłożyć. Kpiny. Przecież i tak więcej ludzi plażuje po drugiej stronie w Gądnie, chociaż plaża jest dzika. Komentują tylko tutaj sami poplecznicy,odchodzącego na szczęście, obecnego pana burmistrza. Co to się stanie z tą gminą jak go nie będzie. Nic, może wreszcie będzie normalnie. Pozdrawiam gminę Moryń, bo mam do niej wielki sentyment.

   Usuń
  2. A ty DUPKU !! to co piszesz to tylko z zazdrosci !!! jest ZALOSNY PAJACU !!!!!!!

   Usuń
 4. ale lwa to ja bym nie głaskał, nie rysiu?

  OdpowiedzUsuń
 5. Pogłaskam bobra,aaaaaaaaaaaaa

  OdpowiedzUsuń
 6. takiego gospodarza Morynia jak obecny to już nie będzie. Żaden poprzednik tyle nie zrobił dla Morynia. To widać w całej gminie, nie tylko na plaży.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam sie z przedmowca !! oj .... bedzie brakowalo Moryniowi takiego wspanialego Gospodarza jak jest Pan Maranda !! ale skoro KOSCIOL sie wpieprza w nie swoje sprawy to duzo osob od niego ODEJDZIE !!! a sporo juz odeszlo ! a bedzie ich wiecej ...... !!!

   Usuń
 7. To zobacz na majątek i długi jaki zostawil. Zwierzaki nie naprawia tego, ciekawe czemu nie startuje?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No to moze PAJACU napiszesz jakie majatki i jakie dlugi skoro DEBILU tak jestes dobrze poinformowany i wiesz !! no prosze ?? pisz ??? ale ujawnij rowniez ty tchorzu swoje nazwisko !! czekamy !!

   Usuń
Nowsza Starsza