Nowy wóz gaśniczy również dla Gminy Cedynia


Nowy wóz ratowniczo - gaśniczy otrzyma Gmina Cedynia. Zadanie zostanie dofinansowane ze środków Urzędu Marszałkowskiego. Umowa w tej sprawie została podpisana w poniedziałek, 20 października. 

Umowę podpisali: burmistrz Cedyni Adam Zarzycki oraz członek zarządu województwa zachodniopomorskiego, szef zachodniopomorskich struktur PSL - Jarosław Rzepa.

- Kwota wsparcia ze środków regionalnego Programu operacyjnego wynosi 500 000 złotych - informuje Jarosław Rzepa. Nowy wóz trafi do strażaków z OSP Cedynia.

- Cieszę się bardzo, że mogłem dziś taką umowę z wicemarszałkiem podpisać, nieoficjalnie mam informację, że dostawa wozu powinna być w okolicach 11 listopada - mówi zadowolony burmistrz Adam Zarzycki.  
Redakcja

3 Komentarze

  1. Gratulacje dla Strażaków że chociaż jeden nowy samochód strazacki na 10 lat trafi do Cedyni. Na pewno nie ma to żadnego związku z wyborami, a uroczyste przekazanie odbędzie się jak myślę 11 listopada, na 5 dni przed wyborami.....

    OdpowiedzUsuń
  2. na 10?? chyba co 20;d

    OdpowiedzUsuń
  3. Czy to ten burmistrz który w telewizji po pożarze na pasażu w Osinowie Dolnym powiedział " nie ma złego co by na dobre nie wyszło " ?

    OdpowiedzUsuń
Nowsza Starsza