Policja poszukuje zaginionego seniora

Policja poszukuje zaginionego Adama Małckiego, mieszkańca miejscowości Piaseczno w gminie Banie. Zaginiony w piątek, 24 października opuścił swoje mieszkanie i udał się do Bań, tam pobrał zasiłek w Banku Spółdzielczym, tutaj ślad się urywa. Komenda Powiatowa Policji w Gryfinie podaje rysopis zaginionego Adama Małckiego s.Bolesława, urodzonego 05.11.1951 r., zam. Piaseczno 35 (gmina Banie).
Mężczyzna w wieku 63 lat, wzrostu około 160 cm, szczupłej budowy ciała, włosy szpakowate, proste, krótkie, ubrany był w kurtkę koloru czarnego do pasa, spodnie materiałowe koloru ciemno-brązowego, półbuty koloru brązowego, sweter koloru brązowego w paski.

Zaginiony w dniu 24 października około godz.7.30 opuścił swoje mieszkanie w Piasecznie i udał się do miejscowości Banie celem pobrania zasiłku socjalnego. Po pobraniu zasiłku w Banku Spółdzielczym w Baniach, udał się w kierunku miejsca zamieszkania lecz do chwili obecnej nie powrócił.

Policja prosi osoby mające informacje o zaginionym, o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Gryfinie tel.91 4326 811 lub 997.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza