Na widok strażników miejskich wyrzucił narkotyki


Patrol Straży Miejskiej zatrzymał 32-letniego mężczyznę, który na widok funkcjonariuszy wyrzucił worek foliowy z białym proszkiem na ziemię. Jak się później okazało w worku znajdowała się amfetamina z której można było uzyskać blisko 50 porcji tego narkotyku. 

Do zdarzenia doszło na ulicy Karasińskiego w Gryfinie. Strażnicy miejscy wezwali patrol policji, 32-latka i jego kompana zatrzymano.

- Mężczyzna, który odrzucił narkotyki znany jest gryfińskim kryminalnym. Badanie przeprowadzone przez policjantów wykazało, że jest to amfetamina w ilości, z której można byłoby uzyskać blisko 50 porcji tego narkotyku. Po zatrzymaniu obaj trafił do policyjnego aresztu - mówi Bogumił Prostak z gryfińskiej policji - obecnie funkcjonariusze nadal wyjaśniają okoliczności tej sprawy. Sprawdzają między innymi skąd pochodziły środki odurzające, a także czy podejrzany 32-latek zajmował się również handlem.

Zatrzymanemu przedstawiono już zarzut posiadania narkotyków. Za czyn, którego się dopuścił odpowie teraz przed sądem. Grozić mu może kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.
Redakcja

2 Komentarze

Nowsza Starsza