Niebezpieczne przystanki, Urząd: w dwa tygodnie wymienimy wiaty [foto]


Zniszczone przez czas, warunki atmosferyczne i... wandali. Większość przystanków autobusowych w Chojnie szpeci. Urząd obiecuje, że w przeciągu dwóch tygodni pojawią się nowe wiaty. 

- Czekałem z córką na przystanku przy, o mały włos nie rozcięła sobie nogi przez wystający pręt - mówi na jeden z mieszkańców, który zgłosił problem naszej redakcji - nie ma nawet gdzie schować się przed deszczem, bo dach przecieka.

Nasz fotoreporter ruszył w drogę i sprawdził jak wyglądają przystanki w mieście, chwalić się nie ma czym. Część wiat jest zniszczona.

- Gmina Chojna zdaje sobie sprawę ze złego stanu przedstawionych przez Pana przystanków autobusowych na ulicy Ogrodowej i Łużyckiej i w związku z tym zamówiła w miesiącu październiku do wymiany nowe wiaty wykonane w dotychczasowej stylistyce. Demontaż dotychczasowych wiat zostanie wykonany w przeddzień montażu nowych. Według zapewnień producenta przystanki zostaną przywiezione i zmontowane w połowie przyszłego tygodnia. Przystanek na ulicy Rogozińskiego został już naprawiony przez PUK Chojna. Jednocześnie informujemy, że dodatkowo na ulicy Jagiellońskie na przeciwko starego kina dostawiona zostanie wiata dla dzieci wsiadających - informuje Dariusz Skrycki z Urzędu Miejskiego w Chojnie.

Zobacz zdjęcia na naszym profili na Facebooku
Redakcja

8 Komentarze

 1. ,,Urząd obiecuje, że w przeciągu dwóch tygodni pojawią się nowe wiaty. '' no tak wybory sa za 2 tyg. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. pewnie je dopiero zamówili:)))

   Usuń
  2. zadzwoń do Gminy i sprawdź a nie piszesz niezdrowe przypuszczenia....

   Usuń
 2. Najpierw nauczcie swoje dzieci żeby nie niszczyły wszystkiego , a potem narzekajcie

  OdpowiedzUsuń
 3. Od poniedziałku rozpoczynamy malowanie trawy na zielono w całej gminie. Przepraszamy za utrudnienia.
  Urząd Miejski.

  OdpowiedzUsuń
 4. A o przystanku na Barnkowie (strona kosciola) to nic nie napisza

  OdpowiedzUsuń
 5. chcą robić źle, nie chcą robić też źle, czyli typowy przedwyborczy bełkot opozycyjny. Ale z drugiej strony faktem jest że nie zniszczyli ich zielone ludziki, tylko nasi mieszkańcy

  OdpowiedzUsuń
 6. za chwilę będą wyglądały tak samo, bo większość ludzi nie potrafi się zachować i niszczy wszystko co spotka na swojej drodze a za nowe przystanki/wiaty zapłacimy my wszyscy

  OdpowiedzUsuń
Nowsza Starsza