Chciał pożyczyć złotówkę, ukradł mu cały portfel

Młody mieszkaniec Gryfina chciał okazać swoją dobroć i pożyczyć przypadkowo napotkanemu mężczyźnie złotówkę, która brakowała mu do kupienia mocnego trunku. Gdy wyciągnął z kieszeni kurtki portfel i chciał dać złotówkę, 35-letni mieszkaniec Gryfina zapragnął wziąć cały portfel.

Z ręki wyrwał młodemu mężczyźnie portfel i zaczął uciekać w kierunku centrum miasta. Pokrzywdzony nie bacząc, że z portfela wysypał się bilon podjął pościg za uciekającym sprawcą kradzieży.

Pełniący nieopodal miejsca zdarzenia służbę patrol policji zauważył dwóch uciekających mężczyzn. Policjanci postanowił zatrzymać obu mężczyzn i wyjaśnić powód ich ucieczki. Po zatrzymaniu okazało się, że to pokrzywdzony gonił sprawcę kradzieży swojego portfela.

34-letni Paweł K. został doprowadzony do jednostki policji i osadzony w areszcie. W chwili zdarzenia znajdował się w stanie nietrzeźwości - 1,24 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

W dniu dzisiejszym 34 latkowi przedstawiono zarzut usiłowania kradzieży portfela wraz z pieniędzmi i dokumentami. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.
Redakcja

2 Komentarze

 1. Gdzie jest cotygodniowa kronika policyjna?????!!!!!
  Admin gdzie się pytam ?!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety policja zrezygnowała z tej funkcji kontaktu z mediami.

   Usuń
Nowsza Starsza