Kogo odwiedził Mikołaj? [foto]


W sobotę, 6 grudnia obchodziliśmy Mikołajki. Jest to polska nazwa święta ku czci świętego Mikołaja. Z tej okazji w regionie zorganizowano wiele wydarzeń dla najmłodszych. Dzięki pomocy sponsorów, wiele radości dzieciom sprawiła impreza mikołajkowa zorganizowana w Centrum Placówek Opiekuńczo - Wychowawczych w Chojnie. Dzieci otrzymały wymarzone prezenty, tańczyły z Mikołajem i zajadały się pysznościami.

Zobacz zdjęcia na naszym profili na Facebooku

Za siedmioma górami, za siedmioma lasami tak zaczyna się bajka, u nas było podobnie. W dniu Mikołajek, 6 grudnia w Domu Dziecka w Chojnie odbyło się spotkanie Mikołajkowe, było bajkowo i przepięknie. Spełniło się wiele ukrytych marzeń naszych dzieciaków tych dużych i tych całkiem malutkich. 
Bajka niestety skończyła się, ale pozostał morał.... są jeszcze wspaniali, bezinteresowni ludzie. 
Serdecznie dziękujemy naszym Świętym Mikołajom: Stefanowi Tarnowskiemu - firmie Setpol, Stowarzyszeniu Stratus, Państwu Gałuszko,, Rzeczyckim, Olszańskim, Stołowskim, Kozik, Rutka, Sklepowi Junior, Piotruś Pan, Euforia, Piekarni Maxx, Piekarni Artos, Danucie Żywickiej, Ewie Pietrucha, Katarzynie Gałuszko, Krzysztofowi Świerczyńskiemu, Sorin Cristean, Jan Roman, Rober Mróz, Krzysztof Plinta, Elżbiecie Białek. 

Dzień wcześniej, w piątek zabawę mikołajkową dla najmłodszych zorganizowano w sali widowiskowej Centrum Kultury w Chojnie, gdzie również organizatorzy przygotowali wiele atrakcji.

Mikołaj odwiedził również najmłodszych w Gądnie. W świetlicy wiejskiej zorganizowano gry i zabawy dla dzieci oraz poczęstunek. Najmłodsi otrzymali również paczki.

Zobacz zdjęcia na naszym profili na Facebooku

Święty Mikołaj w ostatnich dniach jest mocno zapracowany i wspólnie ze swoimi elfami odwiedza wiele ciekawych miejsc. Istnieje możliwość zaproszenia Mikołaja do siebie, kontakt do "Świętego" najprościej znaleźć na facebooku.

SKOMENTUJ NA FORUM

Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza