Radosne święta dzięki moto - mikołajom


W sobotę po raz dziewiąty można było na drogach powiatu gryfińskiego zobaczyć zmotoryzowanych mikołajów. Dzięki akcji "Moto - mikołaje" kilkanaście rodzin otrzymało paczki zawierające między innymi żywność, słodycze czy zabawki dla dzieci. 

Od wielu lat organizatorami akcji są grupa Off Road 4x4 z Chojny, oraz motocykliści: wataha Gryfino i Moto - Fanatyk Zachodniopomorski.

W tym roku podobna akcja odbyła się również na terenie Trzcińska Zdroju - była to nasza pierwsza akcja w Trzcińsku-Zdroju, i już dziś wiemy, że za rok będzie nas więcej i rozdamy większą ilość paczek - mówią tamtejsi moto mikołaje - za rok nasza akcja będzie większa i obejmie całą Gminę Trzcińsko-Zdrój. Rozradowane buźki dzieciaków to dla nas największa nagroda!

 Domowe Hospicjum Świętego Łukasza w Chojnie oraz Fundacja Świętej Rity w Chojnie w imieniu własnym oraz dzieci osieroconych, składa najserdeczniejsze podziękowania Motomikołajom z Grupy Off Road 4x4 Chojna, grupom motocyklowym Moto-Fanatyk Zachodniopomorski i Wataha Gryfino, którzy 6 grudnia wręczyli dzieciom świąteczne podarunki od Hospicjum i Fundacji. 
Redakcja

2 Komentarze

  1. hoho wesołych świąt

    OdpowiedzUsuń
  2. a u antka w strzelczynie nie byliscie calkowicie sie zalamal on do dzisiaj wierzy w mikolaja chociaz ma juz 55 lat prawie nie zalamujcie go na przyszlosc

    OdpowiedzUsuń
Nowsza Starsza