Szkolny Konkurs Ekologiczno-Wędkarski

We wtorek 14 kwietnia w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Chojnie odbył się Szkolny Konkurs Ekologiczno-Wędkarski zorganizowany przez nauczycieli ośrodka: panią Bernardę Pasek – Macyszyn oraz pana Piotra Czuto. Współorganizatorem i fundatorem nagród było Koło PZW nr 7 "Rurzyca" w Chojnie. Do konkursu przystąpiło 20 wychowanków ośrodka.

W pierwszym etapie konkursu każdy z uczestników odpowiadał na trzy pytania. Po podliczeniu punktów przez jury w skład którego wchodzili: Prezes Koła PZW "Rurzyca" w Chojnie kol. Grażyna Nalborska, członek zarządu Koła PZW "Rurzyca" w Chojnie kol. Andrzej Leszczyński oraz pani Bernarda Pasek – Macyszyn ogłoszono, że z powodu bardzo wysokiego i wyrównanego poziomu wiedzy startujących uczestników potrzebna jest dogrywka o I i III miejsce. W dogrywce uczestniczyło pięcioro wychowanków, których zadaniem było rozwiązanie w określonym czasie krzyżówki. Po zakończeniu zadania i podliczeniu punktów jury ogłosiło zwycięzców, a zostali nimi:

1. Michał Kacprzak,
2. Dawid Szumiło,
3. Arkadiusz Ryszkiewicz.

Po wręczeniu nagród dla wszystkich uczestników konkursu, pucharów, dyplomów oraz upominków rzeczowych i zrobieniu pamiątkowej fotografii konkurs zakończono.

Zarząd Koła PZW "Rurzyca" w Chojnie serdecznie dziękuje dyrektorowi Edwardowi Piotrowskiemu, nauczycielom Bernardzie Pasek – Macyszyn, Piotrowi Czuto za pomoc w organizacji konkursu i miłe przyjęcie, dziękuje również p. Waldemarowi Szajkowi za wsparcie finansowe przy organizacji konkursu.

A.L.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza