Pobicie pod dyskoteką w Trzcińsku Zdroju, policja dowiedziała się o zdarzeniu po czterech godzinach

Znamy więcej szczegółów sobotniego zajścia pod klubem "Vega" w Trzcińsku Zdroju. Wczoraj informowaliśmy o pobiciu młodego mieszkańca gminy Chojna, który w ciężkim stanie przebywa w szpitalu. 

Do zdarzenia doszło 2 maja około godziny czwartej rano. 32-letni Paweł J. mieszkaniec gminy Cedynia dotkliwie podbił 22-latka z Grzybna. Paweł J. w marcu wyszedł z zakładu karnego. W dniu wczorajszym Sąd Rejonowy w Gryfinie tymczasowo aresztował go na trzy miesiące.

- O pobiciu młodego mieszkańca Grzybna chojeńscy policjanci zostali powiadomieni po czterech godzinach od zdarzenia. 22-latek został pobity około godz. 4.20 przed klubem Vega w Trzcińsku-Zdroju - informuje policja.

W wyniku pobicia młody mężczyzna doznał ciężkiego uszczerbku na zdrowiu w postaci złamania kości czaszki,obrażeń wewnątrz czaszkowych i w stanie zagrożenia życia został przewieziony do szpitala w Szczecinie.

Już tego samego dnia chojeńscy kryminalni ustalili i zatrzymali sprawcę brutalnego pobicia. Teraz za spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu odpowie w warunkach recydywy czyli powrotu do przestępstwa.

W dniu wczorajszym Sąd Rejonowy w Gryfinie na wniosek Komendanta Powiatowego Policji w Gryfinie tymczasowo aresztował podejrzanego na okres 3 miesięcy.

Za spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu w warunkach recydywy 32-letniemu Pawłowi J. grozi kara do 15 lat pozbawienia wolności.
Redakcja

Nowsza Starsza