Skorzystaj z porad specjalistów, szpital w Gryfinie zaprasza na "białe soboty"

Szpital Powiatowy w Gryfinie ponownie organizuje bezpłatne badania profilaktyczne i konsultacje specjalistyczne na terenie Powiatu Gryfińskiego. W okresie od maja do lipca tzw. "białe soboty" odbędą się w Moryniu, Chojnie, Cedyni i Mieszkowicach.

Każdy może skorzystać z porady specjalistycznej oraz wykonać badania diagnostyczne. Nie sprawdzamy ubezpieczenia pacjenta. Akcję finansuje Starostwo Powiatowe w Gryfinie.

Pierwsze konsultacje odbędą się 23 maja w NZOZ Jerzy Nowak w Moryniu, ul. Dworcowa 6. Panie będą mogły skorzystać z porady u lekarza ginekologa (dr Tadeusza Sulisza) i wykonać bezpłatną cytologię. Ponadto do Morynia przyjedzie ortopeda – dr Michał Chmielnicki, który przyjmuje zarówno dorosłych jak i dzieci oraz urolog – dr Marian Kolosa. Panowie będą mieli możliwość wykonania markeru PSA. Zapraszamy wszystkich chętnych do rejestracji pod nr tel. 91 414 60 14.

Na kolejną "białą sobotę" zapraszamy 13 czerwca do Chojny – Przychodnia Kolejowa, ul. Kościuszki 10. Będzie można skorzystać z porady u ortopedy, rehabilitanta i kardiologa. Rejestracja pod nr tel. 914041020.

Natomiast do Cedyni 27 czerwca przyjedzie urolog, ortopeda i ginekolog. Lekarze będą przyjmowali w NZOZ "Hipokrates" S.C., przy ul. Obrońców Stalingradu 28. Rejestracja pod nr tel. 914144054.

Z kolei do NZOZ Przychodni w Mieszkowicach przy ul. Poniatowskiego 15 przyjadą: ortopeda, urolog i laryngolog. „Biała sobota” w tej miejscowości odbędzie się 11 lipca. Rejestracja pod nr tel. 914145227.

Ponadto w każdej z podanych miejscowości wszyscy chętni pacjenci w godzinach od 8:00 do 11:00 będą mogli wykonać badania laboratoryjne w ramach pakietu Diagnostyka, który obejmuje:
morfologię, OB, ALT, glukozę, cholesterol, kreatyninę, CRP i amylazę.

W pozostałych gminach Powiatu Gryfińskiego, tj. w Baniach, Widuchowej, Starym Czarnowie, Trzcińsku-Zdroju i Gryfinie, akcję zaplanowano na wrzesień i październik br.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza