Po zdrowie pod Platan [foto]Chcemy żyć zdrowo i dbać o siebie. Piątkowy festyn pod chojeńskim pomnikiem przyrody - Platanem Olbrzymem, wzbudził spore zainteresowanie, a organizatorzy po raz kolejny przygotowali masę atrakcji. 

Prozdrowotna impreza zorganizowana przez Szkołę Podstawową nr 2 w Chojnie wystartowała późnym popołudniem, głównym celem była promocja zdrowego stylu życia na co dzień.

Biegacze skupieni wokół stowarzyszenia Active Chojna przygotowali Test Coopera oraz bieg dla najmłodszych, można było również zobaczyć pokaz karate, boksu, tańca dyskotekowego, zumby oraz działań ratowniczych w wykonaniu drużyny ratownictwa z ZSP i SP2 Chojna oraz OSP Chojna. Na placu było wiele stoisk gdzie było można zasięgnąć porady specjalistów - lekarzy, dietetyków, kosmetologów czy fizjoterapeuty D&E-med. Dostępne były pyszne przekąski.

Dużym zainteresowaniem cieszyło się stoisku sklepu Maja w Ogrodzie gdzie można było zakupić ekologiczne produkty oraz mąkę z polskiego zboża z ostatniego działającego w naszym regionie młyna z Myśliborza. 

Podczas imprezy przeprowadzono akcję pn. "Uporządkuj swoją apteczkę - przynieś przeterminowane leki pod Platana i je zutylizuj". Do specjalnych koszy można było wyrzucić stare leki. 

Redakcja

4 Komentarze

 1. Karatecy,piękny pokaz,może by pani dyrektor udostępniła im sale gimnastyczną do treningów,byli by jeszcze lepsi bo tam gdzie trenują to ;bida" że strach się bać.

  OdpowiedzUsuń
 2. a dlaczego nie ma ani słowa o przedszkolnych imprezach? wczoraj nadanie imienia w niedziele impreza charytatywna myślę, ze warto byłoby zauważyć ale jak nie było placu zabaw to na chojna24 można było o tym przeczytać....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie otrzymaliśmy zaproszenia ani żadnej informacji o wspomnianych wydarzeniach

   Usuń
  2. Nie otrzymaliśmy zaproszenia ani żadnej informacji o wspomnianych wydarzeniach

   Usuń
Nowsza Starsza