Apel do mojego kontrkandydata oraz mieszkańców gminy Trzcińsko Zdrój


Szanowny Panie
Szanowni Mieszkańcy,

Pozyskując prawo do głosowania w wolnych wyborach, wszyscy czujemy, że czynnie uczestniczymy w projektowaniu naszej przyszłości. Stąd też zapewne każdemu z nas zależy, aby kandydaci prowadzili swoje kampanie fair i zgodnie z uczciwymi zasadami.

Wielu z Państwa zauważyło zapewne, że na ulicach pojawiły się plakaty i banery, prezentujące moją osobę. Niestety, z przykrością stwierdzam, że większość przygotowanych przeze mnie materiałów notoryczne ulega aktom chuligaństwa
i wandalizmu. Nie są mi znane motywy działania sprawców takich czynności. Póki co nie wiem także, kto dopuszcza się niszczenia tego, co dla wielu ludzi stanowi źródło ważnych informacji.

Korzystając z uprzejmości mediów, zwracam się z apelem do mojego kontrkandydata
o przyłączenie się do mnie i jawne potępienie zrywania i niszczenia materiałów wyborczych, gdyż głęboko wierzę iż w tym samym stopniu zależy nam na sprawiedliwym traktowaniu każdego z kandydatów. Proszę, aby stanął Pan w obronie wolnych i powszechnych wyborów, stanowczo sprzeciwiając się aktom wandalizmu
i nawołując osoby niszczące moje plakaty do zaprzestania działania.

Szanowni Mieszkańcy Gminy, proszę Was abyście w równym stopniu stanęli na straży uczciwych wyborów. Tak długo, jak będziemy pozwalać na manipulowanie dostępem do informacji, nie będziemy mieli poczucia, że wynik wyborów jest odzwierciedleniem naszych głosów.


Z wyrazami szacunku,
Robert Kowalski
Kandydat na Burmistrza Gminy Trzcińsko-Zdrój

Materiał sfinansowany ze środków KWW "Ponad Podziałami"
Redakcja

Nowsza Starsza