Raperzy nie zapominają skąd pochodzą, poznaj twórczość artystów z Chojny [video]


Nazywają siebie ekipą pasjonatów. Tworzą i rozwijają się przede wszystkim dla siebie samych. Ich cele to jakość, samodyscyplina i coraz cięższa praca nad własnym warsztatem. Cechują ich ogromne pokłady ambicji, energii, wiary w siebie, sprytu i wytrwałości. Najważniejszą jednak rzeczą jaką posiadają jest ogromne serce do muzyki.

Heruś to reprezentant stylu zachodniopomorskiego. Pochodzi z Chojny. Swój debiut zaliczył występując w Hot 16 Challenge, do którego został nominowany przez swojego kolegę ze studia Nielegal, Dziergiego. Następnym krokiem w jego karierze było wrzucenie paru luźnych numerów do sieci. Wystąpił również gościnnie w EP Dziergiego "Lepiej późno niż wcale" w utworze pod tytułem "Pokusa". Obecnie pracuje na własnym mini albumem który ma się ukazać jeszcze w tym roku.

O twórczości chojeńskiego rapera Dziergiego pisaliśmy w artykule Debiutancka płyta chojeńskiego rapera: Dziergi - Lepiej Późno Niż Wcale [chojna24.pl poleca] [video]

Młody raper w swoich wersach wyraża dumę z własnego pochodzenia. Jego zwrotki są odważne i dosadnie opisują realnie dzisiejszego czasów, w których jedynymi pewnymi wartościami są zaufani przyjaciele. Nadesłane próbki są częścią jego debiutanckiego materiału który ma jednoczśnie promować jego nadchodzący EP. Sam materiał ma być zbiorem instotnych dla artysty myśli i wartości według których żyje.

Portal Chojna24.pl jest patronatem medialnym twórczości artystów z kanału Nielegal TV.

Nielegal PS pragnie zachęcić do współpracy młodych, zdolnych i chcących się wybić raperów. Ze swojej strony zapewniają reklamę na obsługiwanej przez znich płaszczyźnie, tj. YouTube, Facebook, strona www, Instagram i Tweeter. Na YouTubie reklama ma polegać na dodaniu do polecanych, wskazanie w opisie i uzupełnienie linkiem kierującym na stronę. Na Facebooku - dodanie do proponowanych i zalajkowanie profilu rapera. Na nowopowstającej stronie www (nielegal.com.pl) odnotowanie waszej witryny z odnośnikiem na stronę oraz umieszczenie waszego logo przy każdej formie reklamy odnoszącej się do materiału oznaczonego przez was patronatem.

Od strony rapera pragną aby podesłane przez nich newsy (single, klipy, pełen odsłuch płyty) były umieszczane na waszych stronach www i portalach społecznościowych.Redakcja

23 Komentarze

 1. Heruś , Amfuś i Konopiusz...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Herus od nazwiska Hernik niemoto.

   Usuń
  2. Herus Amfuś. ....- BUhaaaaaaa�� Padłam na cyce! !! Człowieku ,powinieneś teksty dla nich pisać!

   Usuń
 2. Pachnie bidą, śmierdzi potem

  OdpowiedzUsuń
 3. A czy on dalej handluje...........płytami ? :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak zawsze hejty i dziwne niuanse. Szkoda, że żaden z Was nic nie robi. Nie wychyli nosa bo obawia sie krytyki albo co gorsza staje się naczelnym krytykiem a sam jest śmierdzącym leniem !
  Pozdrawiam nygusy chojeńskie��

  OdpowiedzUsuń
 5. "uliczni poeci, zdolni wybitnie, jak może umrzeć coś, co tak pięknie kwitnie!
  To wstyd jest, jeśli ktoś przekreślił tych kolesi bystrych!
  Stary jakie oni mają pomysły! to fontanna spostrzeżeń w ultra-oryginalnej formie,
  wyszukane rymy, których nie da się zapomnieć.
  Filozoficzne prawdy, że aż leci w dół kopara"

  Poprawiliście mi humor. Dzięki!

  OdpowiedzUsuń
 6. Idź Pan w Ch**** rzygam tymi piosenkami o życiu ! jedynie co mnie najbardziej irytuje jak idę po tej Chojnie a dresiarze w spodniach za długich na metr ZIOMEK masz fajkę ?? myślę w duchu jaki ja ziomek dla ciebie człowieku bez kultury

  OdpowiedzUsuń
 7. A gdyby tak wyłączyć opcje anonimowy ciekawe jak bardzo by się zmieniły komentarze :) pozdro kozaczki ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale zaraz moment ten komentarz wyżej jest mojego autorstwa i co mieszkam na lotnisku chcesz moje imię i nazwisko nikogo nie obraziłem wyraziłem swoją wypowiedzią i co wpierdol byś mi spuścił ?? za prawdę jeszcze mocniej mogę nawtykać o muzyce hip hop i muzyce o ziomkach poziomkach może chcesz wiedzieć ilu ziomków w razie W się wysypało tam koło poczty ?????

   Usuń
 8. Bardzo fajnie że chłopaki rapują, pamiętają o CHOJNIE, tak trzymać !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 9. Fajnie że chłopaki mają hobby i sposób na spędzanie wolnego czasu, ale oprócz grona ich znajomych to ich produkcje mało kogo obchodzą.
  Nie hejtuje i życze im jak najlepiej, tylko mam nadzieje że rozumieją żeby to traktować w formie rozrywki :) Jakoś też hipy/hopy mi do nich średnio pasują, bo dorastając w Chojnie bardziej pamiętach ich z farbowanych na blond włosów i obcisłych koszulek w stylu techno :) Kaźdy jednak ma prawo zmieniac zainteresowania i gusta :)

  OdpowiedzUsuń
 10. chociaż mam już swoje lata to powiem wam, że ta muzyka a dokładniej tekst jest bardzo dobry (może tylko te wulgaryzmy są niepotrzebne) ale nawet to mi aż tak nie przeszkadza. Pomyślcie - zwykły chłopak z Chojny a co potrafi. GRATULUJĘ.

  OdpowiedzUsuń
 11. Fajnie, że ktoś ma hobby i się nim dzieli z innymi, ale nazwanie Herusia raperem jest grubą przesadą i nie zapominajcie Panowie, że udostępniając swoje nagrania w sieci tym bardziej z tak ogromną promocją sami wystawiacie się na różne opinie co za tym idzie nie tylko pozytywne, a nazwanie każdego komu się to nie podoba hejterem, który niczego sam nie nagrał (więc nie ma prawa wyrażać swojego zdania) jest bardzo płytkie i bardzo typowe dla osób z przerostem ambicji. Mimo wszystko życzę wytrwałości.

  OdpowiedzUsuń
 12. Oglądaliście film Blow z Johnym Deepem ? Przypomnijcie mi o czym to jest bo zapomniałem

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A no o Kokainie ziomek

   Usuń
  2. I maryhuainie co w nosa wciągają..

   Usuń
 13. Na miniaturce ma wyraz twarzy jakby mial problem z wypróżnieniem się. W końcu sezon na jagody to i stolec związły

  OdpowiedzUsuń
 14. Ktoś w końcu coś chce zrobić o naszej miejscowości to zjedzą go na wstępie...czekam z niecierpliwością na efekty waszej pracy panowie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zjedzą? Jeżeli ktoś swoją twórczość publicznie udostępnia i prowadzi poważna promocję swojej twórczości to musi się liczyć z tym iż może zostać krytykowany lub chwalony.

   Usuń
 15. każdy od czegoś musi zacząć, a początki na ogół są bardzo trudne, wyłączając warstwę muzyczną tekst w Piękny kraj jest ok, nic dodać nic ująć

  OdpowiedzUsuń
 16. byle ostatecznie nie wyszło z tego Jeden Osiem L czyli HIP HOP POLO, bo większego dna już nie ma

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Heruś nie jest żadnym raperem a tymbardziej artystą.

   Usuń
Nowsza Starsza