Samochód osobowy zderzył się z ciężarówką, kamera uchwyciła moment wypadku [foto] [video]


Na skrzyżowaniu ulicy Łużyckiej i Bałtyckiej w Chojnie, przed godz. 14:00 doszło do zderzenie samochodu osobowego z ciężarowym. Ruch kierowany jest wahadłowo.

Osobowy Renault Scenic, wyjeżdżając z ulicy Łużyckiej wymusił pierwszeństwo i wjechał prosto pod koła ciężarówki marki Scania jadącej ulicą Bałtycką w kierunku Gryfina. Kierowcy Scenica nic się nie stało jednak jadąca obok pasażerka, w wyniku poniesionych obrażeń musiała zostać przetransportowana do szpitala.

Na miejsce są strażacy z OSP Chojna i OSP Trzcińsko Zdój, którzy sprzątają jezdę z cześci powypadkowych i kierują ruchem. Obecna jest również policja.

Moment wypadku uchwyciła kamera monitoringu pobliskiej firmy. Film publikujemy poniżej.


Zobacz zdjęcia na naszym profilu na Facebooku
Redakcja

7 Komentarze

 1. Tam stały osoby na chodniku, dlaczego nie reagowały, może trzeba było udzielić pomocy??? Mam wrażenie , że chciały uciekać

  OdpowiedzUsuń
 2. Słów brak. Może warto zrobić kontrolne badanie wzroku???

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy z tej osobówki wyskoczył pasażer?

  OdpowiedzUsuń
 4. Wygląda na to , że tak. Szok robi czasami swoje. Ale tam jeszcze widać osobówkę, która sobie przejechała obok jakby się nic nie stało. Wyminęła ciężarówkę i pojechała dalej.

  OdpowiedzUsuń
 5. Renault widać mocno dostało. Całe szczęście że nikomu nic poważnego się nie stało, bo na filmie wyglądało to poważnie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Kierowce renault do okulisty wysłać trzeba bo i na ponowny egzamin bo takich błędów nie można popełniać. Dobrze że kierowca tira zachował sie przytomnie i starał sie uciekać.

  OdpowiedzUsuń
 7. jeżdżę tamtędy bardzo czesto ale mimo, ze nie ma znaku STOP zatrzymuję się i sprawdzam czy droga jest wolna; nie mam pojęcia dlaczego kierowca reno wyjechal wprost pod koła tira - samobójca? albo mocarz..... ;)

  OdpowiedzUsuń
Nowsza Starsza