Pechowa seria na drogach w regionie


Wypadek samochodu ciężarowego z autem osobowym w Chojnie - to nie jedyne zdarzenie drogowe do którego doszło we wtorek. W okolicach Gryfina zderzyły się dwa samochody osobowe, a przy granicy powiatu, w Szczecinie zderzyły się dwa autobusy.

Droga krajowa nr 31 przez kilkadziesiąt minut była zablokowana. Około godziny 13:00 zderzyły się dwa samochody marki Volkswagen. Do kolizji doszło w okolicach wiaduktu kolejowego przy zjeździe do Nowego Czarnowa. Kobieta wyjeżdżająca z drogi podporządkowanej wymusiła pierwszeństwo, doszło do zderzenia pojazdów. Na szczęście nikomu nic się nie stało. 

Do kolejnego zdarzenia drogowego doszło na granicy naszego powiatu. Autobus linii nr 1 kursujący na tasie Szczecin - Gryfino uderzył w inny autobus. Kierowcy musieli liczyć się z utrudnieniami w miejscu wypadku, a pasażerowie z opóźnieniami. 

Utrudnienia były dziś również na trasie S3 pomiędzy Węzłem Gryfino a Węzłem Pyrzyce. Na wysokości Kunowa awarii uległ samochód ciężarowy - zablokowany był pas awaryjny i częściowo prawy pas ruchu.

Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza