Szalony rajd motocyklisty przez miasto, nagrał go inny kierowca [video]


Szalony i niebezpieczny rajd motocyklisty przez miasto nagrał jeden z kierowców. Jednoślad poruszał się z ogromną prędkośćią po głównej drodze raz na tylnym raz na przednim kole. 

Do zdarzenia doszło w niedzielne popołudnie (12 lipca) w Gryfinie. Szalony rajd motocyklisty rozpoczął się jeszcze przed wjazdem do miasta od strony Pniewa. Kolejne popoisy miały miejsce już na ulicy Łużyckiej, na której zawsze panuje duży ruch samochododów.

Redakcja

6 Komentarze

 1. I tu sie sprawdza powiedzenie motocyklisty patrz w lusterka. Bo idiota jedzie

  OdpowiedzUsuń
 2. To nie jest motocyklista. to poprostu idiota.

  OdpowiedzUsuń
 3. zgadzam się z przedmówcami pracuje w szczecinie i często wracam autem w kierunku chojny ostatni raz widziałem pajaca jak wjechał na jednym kole pomiędzy zestaw a autobus osią jezdni na skrzyżowaniu przy bp wyjechał od czarnowa w kierunku widuchowej i jechał na jednym kole pod osłoną ciężarówki do połowy prostej osią jezdni pomiędzy innymi urzytkownikami ruchu bez karnie może niech policja przejży monitoring na stacji bp pniewo pozdrawiam strażak z chojny

  OdpowiedzUsuń
 4. Policja nie jest od tego aby karać za łamanie przepisów bo według policji przepisy są od tego aby je łamać. Policja jest od tego aby łapać degustatorów spod sklepu i im wlepiać mandaty bo to oni są największym zagrożeniem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. degustatorów zwanych też koneserami

   Usuń
  2. koneserów zwanych też smakoszami

   Usuń
Nowsza Starsza