Kilkuset uchodźców prawdopodobnie zamieszka w Schwedt


Kilkaset uchodźców prawdopodobnie z Syrii i Erytreii może zamieszkać w przygranicznym Schwedt. Informację podaje Głos Szczeciński. Od kilku tygodni trwa ostra dyskusja na temat przyjęcia emigrantów przez kraje Unii Europejskiej. 

Emigranci mają trafić również do Polski, nie wiadomo jednak czy zostaną osiedleni w naszym regionie. W ciągu dwóch lat nasz kraj musi przyjąć 2 tysiące uchodźców.

Z problemem emigrantów obecnie zmagają się Węgry i Grecja. Media głównego nurtu nie informują jednak o zamieszkach i agresywnym zachowaniu przybyszów. Przyjęcia emigrantów odmówiły takie kraje jak Arabia Saudyjska, Katar czy Zjednoczone Emiraty Arabskie, twierdząc, że emigranci zagrażają ich bezpieczeństwu.fot. facebook 
Redakcja

58 Komentarze

 1. Świetny pomysł. Proponuję by "polskich" uchodźców osiedlić w ośrodku w Krajniku Górnym. Będą mieli do siebie blisko.

  OdpowiedzUsuń
 2. W Schwedt mieszkają również Turcy Rosjanie i full pPolaków i o tym nikt nie pisze i nic nam do tego z naszych portfeli jjeść nie będą wiec po co ta propaganda d???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Polacy nie gwałcą i nie zabijają dla allacha

   Usuń
  2. Tak. Polacy nie biją żon, nie gwałcą, nie kradną i nie zabijają.

   Usuń
  3. Tyle że u nich to normalne. Religia im tak nakazuje. Jak każdy inny człowiek emigruje to przystosowuje się do warunków w danym kraju. Oni nie umieją. Trochę będzie szkoda jak Twojemu dziecku ze szkoły wycofają jaselka bo to obraża ich religię. Oni przyjadą i będą próbować zmienić wszystko pod swoją religię. Dlaczego większośćtych biednych ludzi to młodzi mężczyźni +18? To próba opanowania Europy. Za chwilę sciagna swoje żony, siostry itp i będą się rozmnażać. Będą siedzieć na socjalu i nic nie robić.

   Usuń
 3. Ależ u nas są dobrze zachowane ośrodki i nawet tory do nich dochodzą. Jeden z nich pod Krakowem - Oświęcim, a drugi w Lublinie, Historia pokazała że wystarczą nam te 2 ośrodki by przyjąć na początek te 2 tyś przybyszów, a w późniejszym okresie nawet do miliona się pomieści ale przyjeżdżających partiami.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przecież ten post kwalifikuje się do zgłoszenia do prokuratury...
   A co ze słowami papieża? Co na to nasz miejscowy kler? Księże Marianie! Ty zawsze taki hej do przodu.....

   Usuń
  2. Pomysł dobry. Tylko czy nam gazu wystarczy...

   Usuń
  3. Ciekawi mnie czy byście tacy mądrzy byli jakby to Wam coś groziło. Wstyd mi za niektórych Polaków.. Byliście w obozach śmierci? Jeżeli nie to bardzo serdecznie zapraszam. A jezeli byliście i wiecie co sie tam działo to z całego serca Wam współczuję z powodu aż takiej znieczulicy.

   Usuń
  4. Starczy gazu. Pod Walbrzychem jest caly pociag

   Usuń
  5. Proszę admin o usunięcie wypowiedzi, która ma charakter mowy nienawiści.

   Usuń
 4. to teraz narozrabiają w Europie

  OdpowiedzUsuń
 5. Ile mln Polaków wyjechało na zachód?? Niech sobie mieszkają nawet i u nas. Co do gwałtów to obejrzyj wiadomości... Ost we Francji małą dziewczynkę zgwałcił i zamordował nasz rodak.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pierdolnij się w łeb kretynie. Jak taki jesteś dobroduszny to wyp*******j do syrii pomagać im charytatywnie!

   Usuń
  2. gwałty to u nich codzienność, poczytaj sobie co w szwecji się dzieje i kto stoi za największą liczbą gwałtów ale oczywiście wszyscy tacy ludzie jak ty się dopiero obudzą po fakcie

   Usuń
 6. Nie powinniśmy ich przyjmować bo tak zaburzamy cały "porządek " jaki panuje na świecie. To tak jakby wszyscy byli bogaci a nie było biednych to przecież niemożliwe, niestety tak jest ten świat poukladamy. Pozatym zaraz trzeba będzie budować im meczety a chwilę po tym tworzyć specjalne strefy gdzie chrześcijan nie ma wejścia. Można im wysyłać jakąś pomoc ale żeby ich tu osiedlać to z całą pewnością NIE. To doprowadzi do destrukcji Europy jaką znamy a potem nas wszystkich chrześcijan.

  OdpowiedzUsuń
 7. Pomysł tak mądry jak asymilacja obcej cywilizacji z ziemianami.

  OdpowiedzUsuń
 8. Domagam się od redakcji portalu, by zabezpieczyłą ID autora postu z godz. 18,08 i przekazała post wraz z danymi prokuraturze, ponieważ autor postu popełnił przestępstwo.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jestem jak najbardziej za.

   Usuń
  2. Jakie przestępstwo proszę opisz.

   Usuń
  3. mowa nienawiści i namawianie do popełnienia przestępstwa ze względu na pochodzenie etniczne i religię

   Usuń
  4. O jakiej mowie mowa jest wolność słowa i każdy może wyrazić swoje zdanie

   Usuń
 9. Po co czytać coś co się nie podoba?

  OdpowiedzUsuń
 10. ja uważam że każdy ma prawo do życia bez wojny. Do czasu, aż w Oder Center usłuszę głośne Allahu Akbar i to będzie ostatnia rzecz jaką w życiu usłyszę....

  OdpowiedzUsuń
 11. uchodźcy witajcie !!!!
  W Polsce jeszcze ciągle jest sporo myślących i tolerancyjnych ludzi.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A ty co tez jestes ciapaty!widziales co robili na Wegrzech to tylko maly ulamek tego co oni robia,a jak ci sie tak podobaja to wypi,,,,aj do nich.

   Usuń
 12. Wraz z uchodźcami trafia do europy cała masa obywateli innych państw, większość z nich nie ma dokumentów (celowo je niszczą) i podpinają się pod obywateli krajów objętych konfliktem zbrojnym. Jak się żyje dzisiaj w Skandynawii wie ten kto był. Asymilacja ludności zerowa, wielodzietność to norma, życie na koszt Państwa - codzienność. Niemcy liczą że imigranci staną się siłą roboczą i zarobią na ich emerytury, prawda jest niestety inna. Dlaczego nie przyjmują uchodźców kraje sąsiednie (tzw. bezpieczne) - BEZPIECZEŃSTWO PAŃSTWA i ja te kraje rozumiem. Likwidacja konfliktów w krajach pochodzenia, otwarta walka z tzw. Państwem Islamskim i walka z terroryzmem to cele krajów europejskich.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. bezpieczne kraje, wg nomenklatury europejskiej, to takie w których nie ma zagrożenia dla mieszkańców, np. Kosowo. Zanim zaczniesz się mądrzyć, poczytaj trochę.

   Usuń
 13. https://www.youtube.com/watch?v=lFFxq2izkMU
  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Grekom-puszczaja-nerwy-Zrozpaczeni-fala-imigrantow-blagaja-o-pomoc,wid,17826616,wiadomosc.html?ticaid=1158aa&_ticrsn=5
  https://www.youtube.com/watch?v=GPngAW-gz7o

  OdpowiedzUsuń
 14. Won z tymi brudasami

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. won z ksenofobami i rasistami.

   Usuń
  2. Jeżeli ktoś ma ochotę przyjąć emigrantów to pod własny dach proszę bardzo niech taka osoba poniesie pełną odpowiedzialność prawną i finansową i żyjcie sobie jak przykładna rodzina nikt nikomu nie zabrania i co teraz napiszesz

   Usuń
 15. To utrzymuj ich nierobów

  OdpowiedzUsuń
 16. nie 2 TYSIACE a 9 TYSIECY!!! troche sie pozmienialo wlasnie 9 TYSIECY musimy przyjac

  OdpowiedzUsuń
 17. są młodzi niech walczą o swoje u siebie a z Polski wy.......ć. Oni nie chcą się asymilować tylko pasożytować ,U nas dzieci też głodują dla nich pieniędzy nie ma a my będziemy musieli robić jeszcze na nich bo będą krzyczeć że się im należy

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Popieram kobiety i dzieci na jakiś czas mogą zostać a mężczyźni powinni wracać i walczyć o swój kraj!

   Usuń
 18. „Przyjęcia emigrantów odmówiły takie kraje jak Arabia Saudyjska, Katar czy Zjednoczone Emiraty Arabskie, twierdząc, że emigranci zagrażają ich bezpieczeństwu” – odmówiły dlaczego ??? jak myślicie co ??? (mekka miejsce kultu religijnego miasto w zachodniej części Arabii Saudyjskiej) - ludzie nie dajcie się ogłupić taka jest prawda czy wam się podoba czy nie. Czy w Francji, Grecji panuje wojna ??? - odp. nie to dlaczego uciekają do Niemiec ??? bo są to emigranci ekonomiczni. A co z naszymi rodakami za wschodnia granicą ??? nie ma pomocy dla nich ???. Emigranci nie będą się asymilować bo są to ludzie etniczno-kulturowi inni, nie uznają naszych praw europejskich, przykładem może być Francja są dzielnice do których rodowity francuz się nie zbliża, bo się boi o własne życie ale o tym się nie mówi. W krajach skandynawskich dochodzi do licznych gwałtów dokonywanych najczęściej przez emigrantów a kary są symboliczne jest to pogarda dla ofiar i ich rodzin ale i o tym głośno się nie mówi (tzw. poprawność polityczna), prawdopodobnie już niedługo w jednym z skandynawskich krajów wejdą do rządu bo będą mieli większość wyborczą. Przyjeżdżają do Europy i żądają od nas przestrzegania ich praw mało tego chcą narzucić nam swoje prawa. Nie podoba się Europa wracaj tam skąd przyjechałeś my nie potrzebujemy różnorodności to ty potrzebujesz nas. Zastanawiam się jakie prawa mają chrześcijanie w ich ojczyznach. Tak wyglądają ludzie uciekający przed wojną ???.

  OdpowiedzUsuń
 19. Kopacz won z Polski slepoto

  OdpowiedzUsuń
 20. Dodam iż większość tych ludzi to młodzi mężczyźni zdolni do pracy czy walki o wolność swego kraju . Lecz zmanipulowane media grają na ludzkich uczuciach pokazując tylko kobiety z dziećmi .Tak jak we wszystkich wiadomościach jak Niemcy witali emigrantów jedna wypowiedz jakiejś białej nawiedzonej kobiety we wszystkich mediach a reszta czekających i witających to tak jak ci emigranci ciapaci w turbanach !!!!
  Gdyby media były rzetelne i niezależne pokazujące wszystkie oblicza tego zjawiska emigracyjnego to od lat ci ludzie wiedzieli by że w Europie nie maja czego szukać jak w AUSTRALI
  Jestem rozczarowany ostawa Watykanu !!!! Papież powiedział że przyjmie 2 rodziny !!!!! Watykan najbogatsze Państwo w państwie ,tysiące nieruchomości ,miejsca i duchownych gotowych nieść pomoc i tylko 2 rodziny .Pewnie tylko 2 bo z nadzieją ,że uciekną na socjal do niemiec

  OdpowiedzUsuń
 21. Won z tymi brudasami*

  OdpowiedzUsuń
 22. zatrważający całkowity brak empatii, nawoływanie do przemocy, wypowiedzi rasistowskie i ksenofobiczne. Jak Anglicy wyproszą od siebie ponad 800 tysięcy Polaków bo zabierają pracę i zasiłki rodowitym mieszkańcom wysp, chleją i obciążają system opieki zdrowotnej, to może niektórzy zrozumieją.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. podoba mi się cześć ostatniego zdania „to może niektórzy zrozumieją” bez urazy może i ty zrozumiesz.
   https://www.youtube.com/watch?v=AnDXRcD0mfs

   Usuń
 23. Jak pokazują liczne przykłady wspólnot muzułmańskich w takich krajach jak Francja i Niemcy, przybysze z Biskiego Wschodu nie akceptują zachodniej kultury. Nie asymilują się, nie doceniają pomocy, którą się im oferuje, zamiast wdzięczności pełni są uraz i roszczeń. Zachód jest w ich oczach z jednej strony ziemią obiecaną, bo oferuje bogactwo, zdobycze socjalne i wysoki poziom życia; z drugiej - miejscem zepsucia i degrengolady, krainą grzechu i niegodziwości, zamieszkaną przez niewiernych. Wielu przybyszów łatwo ulega radykalizmowi. Są przekonani, że w nowych miejscach azylu należy wprowadzić, jeśli to tylko będzie możliwe, muzułmańskie prawo, obyczaje i sposób życia. Co więcej, można być pewnym, że wśród uchodźców znajdują się zakamuflowani członkowie komórek terrorystycznych, czy to potajemni wysłannicy państwa islamskiego, czy to zwolennicy innych, równie krwawych i bezwzględnych organizacji. Łatwość przenikania na Zachód, brak próby oddzielenia prawdziwych ofiar wojny od szpiegów i zabójców będzie musiał przynieść tragiczne konsekwencje.

  OdpowiedzUsuń
 24. Oczywiście, apel o pomoc potrzebującym to rzecz piękna i szlachetna. Jednak polityka imigracyjna nie może się kierować tylko takimi, powiedzmy, że humanitarnymi, motywami. Zdecydowana większość uciekinierów szuka w Europie lepszego, bardziej wygodnego i bezpiecznego życia. Mają do tego prawo. Jednak to coś całkiem innego niż ucieczka przed groźbą śmierci i prześladowań. Z faktu, że ludzie chcą zapewnić sobie lepszy byt nie może wynikać moralny obowiązek innych, którzy im ten lepszy byt mają zapewnić. Tym bardziej w sytuacji, kiedy z góry można wiedzieć, że przyjęcie danej społeczności na swe terytorium pociągnie za sobą groźbę konfliktów i niepokojów.
  Sam widziałem niedawno, że większość najstarszych bazylik rzymskich chroniona jest przez uzbrojonych po zęby włoskich żołnierzy. Przed kim bronią oni tych świątyń? Przed krasnoludkami? Nie. Pilnują oni najstarszych kościołów – świętego Jana na Lateranie, Santa Maria Maggiore czy innych - przed ewentualnymi zamachami, które zapowiedzieli przecież przywódcy państwa islamskiego. Otwarcie na oścież granic Europy i zgoda na przypływ kolejnych fal uciekinierów jest de facto ogłoszeniem kapitulacji i, przykro to powiedzieć, robi wrażenie samobójstwa.
  Miłuj bliźniego jak siebie samego – mówi chrześcijańskie przykazanie. To jednak nie to samo, co miłuj bliźniego swego bardziej niż siebie samego. Politycy, którzy postępują odpowiedzialnie, nie mogą się kierować tylko odruchami serca lub działać pod wpływem emocjonalnego szantażu. Ich pierwszym moralnym obowiązkiem jest troska o dobro własnej wspólnoty, własnego państwa i narodu. Dopiero kiedy to jest zapewnione, mogą pomagać innym. Pomysł, żeby w imię pomocy uchodźcom ryzykować życie i dobro własnych obywateli nie ma, obawiam się, nic wspólnego z roztropnością. Dziwne, że jakoś nie zauważają tego ci wszyscy politycy i publicyści, którzy od tygodni powadzą głośną kampanię medialną, wzywającą do masowego przyjmowania imigrantów.

  OdpowiedzUsuń
 25. niech przyjeżdzają jak już muszą - ale niech sobie kupią mieszkanie znajdą pracę i do roboty . Nie zgadzam się na utrzymywanie tych popapranców . Tyle pieprzenia było przed wyborami prezydenckimi i liczeniem ile miliardów chce rozpieprzyć Duda na swoje pomysły typu 500 złotych na drugie i każde kolejne dziecko . Kopacz menda twierdzi ze nie ma na to forsy , jednak przed chwilą w 'Wydarzeniach" na polsacie usłyszałem że stać nas na 12 tysięcy uchodzców .

  Gdzie tu kurwa logika ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szkoda że Nas nie stać na lepiej działający NFZ i podniesienie ludziom nędznych rent...

   Usuń
 26. Prawdopodobnie są już w Schwedt

  OdpowiedzUsuń
 27. Jestem uchodza z RPA.Od 1994 roku w RPA od czarnych śmierć poniosło ponad 68 tysięcy białych obywateli RPA.
  https://vimeo.com/88412393
  W sytuacji napadu często policja w ogóle nie przyjeżdża. Rozmawiałem z ofiarami, które wzywały policję, podejrzewały, że nastąpi atak, a policjanci nawet nie opuścili samochodu. Atak nastąpił siedem godzin później, bardzo dramatyczny. Mężczyzna, ojciec rodziny, został postrzelony kulami, które były moczone w kwasie - żeby lepiej rozrywały ciało. Potem nie mógł chodzić, stracił pracę. Nikt nie chciał pieniędzy. Niczego. Od razu zaczęli strzelać. Prawdopodobnie siedmiu napastników. Czekali na nich wiele godzin. Wokół pozostały ślady tego oczekiwania: wypalone papierosy, resztki jedzenia. O wszystkim opowiedziała mi żona tego farmera, Adele.
  Jeżeli ktoś napada na farmę, na której mieszka kobieta z małymi dziećmi, ona jest wielokrotnie gwałcona przez dziesięciu mężczyzn( Negers), potem nabita na pal, jej dzieci zostają również zamordowane, a ginie tylko telefon komórkowy, to jest to trudne do wytłumaczenia. Policja, która obiecała mi wywiad, w końcu odmówiła, podobnie jak osoby, które zajmują się profesjonalnie tego typu przestępstwami. Ciężko nawet mówić o statystykach, bo rząd RPA sprawę w zasadzie bagatelizuje.
  Bo już samo podróżowanie po RPA jest wyzwaniem. Samochody są porywane, szyby rozbijane na skrzyżowaniach, kiedy czekasz na czerwonym świetle. Musiałem bardzo uważać. Nigdy nie jeździłem nocą.
  Teraz biali muszą dzielić się z czarnymi swoim majątkiem czy biznesem. Żeby uzyskać pożyczkę, mieć kontrakty czy dotacje, musisz zatrudniać czarnych albo wchodzić z nimi w spółkę. To się nazywa Black Economic Empowerment - Program Rozwoju Czarnego Biznesu.
  JUDILLIE LIEBENBERG, żona farmera, Queenstown, Eastern Cape:
  - Kiedy ja wychowywałam się na farmie, miałam ogromne poczucie wolności, biegając po polach, blisko natury; czasem wędrowałam pięć-dziesięć kilometrów, by zobaczyć ojca pracującego w polu. Było bezpiecznie, nie czuło się zagrożenia, mimo że to były czasy wojny z Angolą. Ciągle bawiliśmy się na dworze. A moje dwie córki - ośmio- i dwulatka - są zawsze zamknięte w domu. Nie mogą bawić się na zewnątrz bez mojego czy męża nadzoru. Mamy ogrodzenie pod napięciem i kraty we wszystkich drzwiach i oknach.
  Kiedyś byłam dumną patriotką. Teraz mam dosyć walki o przetrwanie na mojej ziemi, o prawo do uprawiania roli, do produkcji żywności. Jestem teraz skłonna wyjechać i robić to samo gdzie indziej. Ta ziemia nie jest warta krwi, którą się za nią przelewa.
  BARENT PIENAAR, hodowca krokodyli i aktywista, Nylstroom, prowincja Limpopo:
  - Willemien Potgieter miała dwa lata, jej matka 36, a ojciec 40. Zostali zabici 1 grudnia 2010 roku. Zaszlachtowani. Ojciec miał 180 ran po uderzeniu nożem i 70 cięć maczetą. Matka zaszlachtowana w domu, wcześniej brutalnie zgwałcona. Willemien, ładne blond włosy. Złapali ją za nie, podnieśli i zabili strzałem w tył głowy. Ciało porzucili w polu. Ci ludzie nie zostali dotychczas złapani.
  Ofiar morderstw na farmach jest około 4,5 tysiąca. 1 czerwca każdego roku kilka osób odwiedza White Crosses Monument zwany Iron Hill - pomnik Białych Krzyży, Stalowe Wzgórze - i dodaje krzyże reprezentujące rok poprzedni.
  ADELE SMIT, żona górnika i farmera, Bela-Bela w prowincji Limpopo, ofiara napadu:
  - Była dziesiąta wieczorem. Wracaliśmy do domu, córka spała na moich kolanach. Zatrzymaliśmy się przed bramą, psy szczekały, więc mój mąż wziął latarkę. Zobaczył czarnoskórych mężczyzn leżących w trawie. Zapytał ich: "Co robicie?", a oni zaczęli strzelać. Porwałam córkę i zaczęłam uciekać. Gdy biegłam, poczułam uderzenie w plecy. Złamali mi dwa kręgi i kolano, zabrali córkę. Złamali jej obojczyk, rzucając nią o drzewo, z jednej strony miała całkowicie zdartą skórę. Sąsiedzi usłyszeli strzały i przybiegli, żeby nam pomóc. Znaleźliśmy mojego męża w stanie śmierci klinicznej, w kałuży krwi. Wezwaliśmy pogotowie, ale ambulans w drodze do nas został uprowadzony przez tych samych napastników.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszystko pewnie prawda, tylko przedtem przez kilkadziesiąt lat ci źli czarni byli traktowani przez białych jak zwierzęta.

   Usuń
 28. https://www.youtube.com/watch?v=mjGGzMmAGtA

  OdpowiedzUsuń
 29. Nie ma to jak zostawić żonę i dzieci w kraju objętym wojną, a samemu uciec do kraju z dobrym socjalem.

  OdpowiedzUsuń
 30. kuR***wa pozabijał bym tych śmieci starą kosą do pszenicy wypieprzać do siebie te ciabate obsrańce do obozów ich

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też jak zobacze jakiegoś islamiste odrazy wpi******* albo zwyzywam go jak szmate! WON Z POLSKI!

   Usuń
 31. Najbardziej wku...ca jest postawa naszych włodarzy a konkretnie chodzi o to , żę rodowici Polacy nie maja socjala albo jest to jałmużna ,tzw kuroniówka to śmiech na sali kończy się i państwo ma cie w du.ie czy masz z czego żyć czy masz gdzie mieszkać o rodzinnym na dziecko już nie wspomnę.Polska dostanie na każdego z tych uchodźców 6 tyś euro jednorazowo a co dalej lokum zasiłki itd.Co ciekawe wiele miast i gmin już zadeklarowało ,że maja już mieszkania dla uchodźców -a wiele młodych rodzin musi wynajmować brać kredyty na całe życie bo im państwo nic nie gwarantuje !!!!! Pewnie zasiłki dla nich tez będą znacznie większe gdyż nikt w UE nie uwierzy iż za tyle co państwo Polskie proponuje swym rodakom można przeżyć .
  Kolejna kwestia to BIZNESMENI w czarnych sukienkach juz wyczuli kasę wiec episkopat wystąpił do rządzących iz oni mogą zająć się rozdziałem środków i pomocą uchodźcom !!!!!!! Pieniądze im już pod kiecka poprzewracały .
  Pewnie wyglądało by to tak ,że biskupi brali by kasę a parafianie utrzymywali by te rodziny.
  Kolejna durna wypowiedz to słowa Papierza o tym by każda instytucja kościelna przyjęła do siebie jedna rodzinę .
  Super rodzina muzułmańska w parafii katolickiej gdzie im religia chrześcijan każe zabijać niewiernych!!!!!!!
  Wiec powodzenia !!!!!
  Niech Papierz wyjdzie na ulice w Rzymie i zobaczy dlaczego przed wszystkimi świątyniami w Rzymie stoi ochrona i dlaczego tam stoi .
  Kolejna kwestia to dobrze ujęte sformułowanie o "rodzinie" bo 90 % z tych uchodzców to łodzi mężczyźni a tylko 10 % to rodziny tylko że ci mężczyźni po zalegalizowaniu swego pobytu w europie będą mieli prawo ściągnąć swoje wielodzietne rodziny i to nie tylko żony i dzieci :)
  A NAJLEPSZE JEST TO ,ŻE UNIA NIE MOŻE ŻADNEMU Z PAŃSTW NARZUCIĆ PRZYJĘCIE KOGOKOLWIEK ,WIĘC WSZYSTKO W WOLI NASZYCH ŻYDO SPRZEDAWCZYKÓW

  OdpowiedzUsuń
 32. Niech ktoś z Was poczyta sobie Koran to pojmie po co oni tu przybywają trzeba tłuc tych skurwieli i gonić z tad jak najdalej bo jak tego nie zrobimy to za kilkanaście lat oni zrobią to z nami i żadna lewacka kurwa tego nie zmieni

  OdpowiedzUsuń
Nowsza Starsza