Samochód osobowy zderzył się z wozem strażackim [aktualizacja]Samochód osobowy zderzył się z wozem straży pożarnej. Do wypadku doszło po godz. 16:00 przy wiadukcie kolejowym w Gryfinie (wyjazd w kierunku Chojny).

Do zdarzenia doszło w czwartek 3 września po godz. 16:00.

- Jedna osoba została ranna, to kobieta, która jechała autem osobowym - informuje asp. sztab. Bogumił Prostak z gryfińskiej policji. 

Strażacy zostali wezwani do wypadku do którego doszło niedaleko miejscowości Lisie Pole (czytaj: Dachowanie samochodu pomiędzy Lisim Polem a Widuchową). Na miejscu jest policja, pogotowie ratunkowe i straż pożarna. 

Jak informuje dyżurny ruchu Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad - droga krajowa nr 31 w miejscu wypadku jest zablokowana, utrudnienia mogą potrwać do godz. 18:00. 

Samochody kierowane są objazdem przez drogi wojewódzkie nr 121 i 122 i miejscowość Banie.

Do kolejnego wypadku doszło na drodze krajowej nr 26, auto wpadło do rowu na odcinku drogi pomiędzy miejscowościami Rów i Trzcińsko Zdrój. Informację otrzymaliśmy od naszej czytelniczki.

Aktualizacja
Droga jest już odblokowana. Ruch odbywa się normalnie. Wypadek spowodował, że przez kilkadziesiąt minut sparaliżowany był ruch w całym mieście. 
Redakcja

4 Komentarze

 1. Jakieś zdjęcia z miejsca zdarzenia ?

  OdpowiedzUsuń
 2. jakie chłopie chcesz zdjęcia jak to panowie z kp psp gryfino wszystko tajne przez poufne taka flagowa jednostka sami pożal się boże zawodowcy i kierowcy a tu takie bum bez urazy może panowie z 1 zmiany i całe jrg zejdzie na ziemię

  OdpowiedzUsuń
 3. Też pracuję w PSP i jestem kierowcą,zła pogoda,prędkość i ułańska fantazja....niestety:( . Pozostaje pamiętać jedną zasadę kierowcy pojazdu uprzywilejowanego , "jazda na kogutach to nie jazda po torze rajdowym".Przepisy możemy naginać ale bezpiecznie dla nas i innych uczestników ruchu.No i pamiętać trzeba że na pace mamy ludzi,naszych kolegów za których życie i zdrowie my jako kierowcy jesteśmy odpowiedzialni. Jak my do zdarzenia nie dojedziemy cało i bezpiecznie to kto to zrobi??? Więcej rozwagi a nie ułańskiej fantazji i tyle samo powrotów co wyjazdów wszystkim kolegom strażakom życzę:)))

  OdpowiedzUsuń
 4. A nie powinno być tytułu "Samochód strażacki zderzył się z osobowym"??? Z tego co mi wiadomo to Wóz Strażacki był na pasie przeciwnym i wykonywał manewr wyprzedzania pod górkę i na wiadukcie....

  OdpowiedzUsuń
Nowsza Starsza