Więcej patroli policji w regionie

Już po raz trzeci, szeregi policjantów z Gryfina a w tym roku także Posterunku Policji  Mieszkowice-Moryń zasilili mundurowi pełniący służbę w ramach stażu adaptacyjnego, co oznacza, że na ulicach tych miast pojawiły się dodatkowe patrole.

Do służby w ramach adaptacji zawodowej skierowanych zostało 12 policjantów po pozytywnie zakończonym szkoleniu podstawowym.

Funkcjonariusze nabierają doświadczenia pod okiem 4 doświadczonych stażem kolegów z Oddziału Prewencji Policji w Szczecinie. Jednym z ich podstawowych zadań jest patrolowanie miejsc szczególnie zagrożonych oraz zapobieganie i ujawnianie sprawców wykroczeń uciążliwych dla mieszkańców. Adepci pełnią służbę w godzinach popołudniowych i wieczorowo – nocnych. W większości są to patrole piesze.

10 Komentarze

 1. W Moryniu to aż strach wychodzić ,bo policja na każdym kroku spisuje a to tylko dla statystyki.Mandaty wlepiaja jak tylko można.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No i nareszcie doczekalismy patroli Policji w Moryniu !!!!

   Usuń
 2. Za darmo mandatów nie wlepiają, a jak spisują to niech spisują przecież to nie boli.

  OdpowiedzUsuń
 3. Pfff żenada, wplepiają mandaty za wszystko, słonecznik czy głupie jedno piwo sączone spokojnie na ławce, ciągle spisują małolatów i tylko ich stresują... no no interwencje wręcz rewelacyjne na medal phee!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Twoim zdaniem zaśmiecanie to takie małe NIC z epoki kamienia łupanego nie pochodzimy nawet małe dzieci wiedzą co wolno a czego nie wolno. Do sytuacji należy się dostosować że spożywać alkoholu w miejscu publicznym NIE WOLNO nie ustalono od dziś. Żenujące jest też to że gdy Policji nie ma wszyscy mają pretensje bo jak zwykle NIEEEEMA ale jak już są i jednak pilnują tego porządku do nagle nie wszyscy lecz co nie którzy uważają to za ŻENADĘ hm Prawo jest prawem a my jako obywatele powinniśmy go przestrzegać.

   Usuń
  2. Nie ma czegoś takiego w kodeksach jak spożywanie alkoholu w miejscu publicznym- twoje informacje sa trochę starawe.

   Usuń
 4. No i wreszcie może będzie większy spokój w Mieszkowicach w porze nocnej,bo jak panowie policjanci kończą zmianę ok północy to na drogach wariaci jeżdżą. . . W sumie w dzień też heh, a w tym czasie panowie policjanci na Orlenie bajerę kręcą ,albo jeżdżą sprawdzać czy ich dom jeszcze stoi:). Rekordzista potrafi z 6 a nawet 8 razy do domu gonić w czasie służby ..(ciekawe czy GPS w aucie tego nie pokazuje że wiecznie auto pod domem stoi?)

  OdpowiedzUsuń
 5. Może w końcu zamiast siedzieć i kręcić dziewczyny z Orlenu przejdą się panowie policjanci na przystanek w Mieszkowicach i zobaczą jaki tam syf codziennie robi grupa młodzieży.Słonecznik,butelki,pomalowane szyby a policja nic. Czasem mogli by podjechać i może wlepić kilka mandatów a dla recydywy jakąś sprawę do sądu skierować, wtedy zamiast tych trzech pań które muszą sprzątać ten bałagan to młodzież choćby odróbkę dostała.

  OdpowiedzUsuń
 6. A ja osobiscie widzialem jak Policjanci w czasie wolnym odwiedzili podopiecznych naszego Morynskiego DPS szczeze mowiac nie widzialem ich tak szczesliwych . A jesli chodzi o prace to bardzo dobrze ze sa i robia swoja robote

  OdpowiedzUsuń
 7. he he dobre:) ale powiem tak...w końcu ruszyli nad jezioro i wzięli się za "ekipę z nad jeziora"(wszyscy wiemy o kogo chodzi) ,ale dotarli tam jak już Policja ze Szczecina tam była he he

  OdpowiedzUsuń
Nowsza Starsza