Taniec ognia i koncerty disco polo na dożynkach w Trzcińsku Zdroju


Disco polowy zespół Diadem i Michał Gielniak znany z piosenki "19 miał lat..." - to gwiazdy tegorocznych dożynek gminnych w Trzcińsku Zdroju. Impreza odbędzie się już w najbliższą sobotę, 5 września. 

O godz. 15:00 odprawiona zostanie dożynkowa msza święta, tuż po niej nastąpi przemarsz korowodu dożynkowego do miejskiego amfiteatru. Wieczorem odbędą się koncerty, pokaz tańca z ogniem a całość zakończy zabawa taneczna. Poniżej prezentujemy program wydarzenia.

Dożynki Gminne Trzcińsko Zdrój 

15:00 Msza Święta
16:00- Przemarsz korowodu dożynkowego
16:30 - Oficjalnie Otwarcie

Blok Koncertowy :
17 :00- Kapela Rewir
18:30 - Kabaret Grzegorza Stasiaka - Grupa Fest
20:30 - Diadem (Disco Polo)
22:00 - Michał Gielniak( Disco Polo)
23:00 - Pokaz tańca z ogniem - Fire Show
Na koniec wieczora Zabawa Taneczna


3 Komentarze

  1. A zespół jaki na zabawę taneczną?

    OdpowiedzUsuń
  2. To jest tragedia żeby drugą co wielkości imprezę w całym roku promować na 5 dni przed????? Ten Bezarab to już dawno powinien być dyscyplinarnie zwolniony za to chlew i melinę zrobili z tej firmy... już nie wspominając o tym jakiś syf zrobili w hotelu??? No ale tak to jest jak się chleje wóde z królem to można się bawić i czuć bezkarnie..TRAGEDIA!!!

    OdpowiedzUsuń
  3. Kilka lat temu były konkursy i zabawy dożynkowe dla sołectw teraz niestety nic. Szkoda mi dyrektora bo nadal musi być pod butem burmistrza więc raczej nie będzie ciekawych imprez bo w kadry nie ma i nie ma fajnych pomysłów.

    OdpowiedzUsuń
Nowsza Starsza