Marszałek Rzepa w Mieszkowicach monitorował ważną dla miasta inwestycję drogową [foto] [video]


Kończy się remont ulicy Poniatowskiego w Mieszkowicach. W środę 7 października iwestycję monitorował wicemarszałek województwa Jarosław Rzepa. 

Ulica Poniatowskiego to część drogi wojewódzkiej nr 126, ponadto jest to ważny odcinek dla samego miasta, ponieważ właśnie tędy przebiega obwodnica do drogi krajowej nr 31.


Wicemarszałka ugościł burmistrz Andrzej Salwa, w spotkaniu wzięli również udział radni, pracownicy urzędu i przedstawiciele wykonawcy jakim jest firma Maldrobud z Myśliborza.

Do tej pory przejazd ulicą Poniatowskiego nie był niczym przyjemnnym dla kierowców, jezdnia była w złym stanie technicznym. Inwestycja pochłonęła ponad milion złotych, wykonano nową nawierzchnię, poprawiono również infrastrukturę.Zobacz zdjęcia na naszym profilu na Facebooku
Redakcja

1 Komentarze

  1. Niczym przyjemnym dla kierowców jest przejazd drogą z Gozdowic przez Czelin do Mieszkowic, kiedy władza się tym zajmie, jest to droga którą jeżdżą dzieci do szkół. Faktem jest że część tej drogi na odcinku Czelin - Mieszkowice jest już odnowiona, ale co z resztą?

    OdpowiedzUsuń
Nowsza Starsza