Podsumowanie Grand Prix 2015 w kole PZW Rurzyca Chojna


Za nami ostatnie już zawody spławikowe zaliczane do Grand Prix 2015 w dyscyplinie spławikowej. W tym roku odbyło się sześć spotkań, pierwsze w kwietniu, a ostatnie we wrześniu.

W zawodach uczestniczyło ogółem 31 zawodników w kategorii seniorzy, 6 zawodników w kategorii juniorzy i 3 zawodników w kategorii kadeci. Tytuł Wędkarza Roku 2015 zdobył Ryszard Bocianowski, który wyprzedził Waldemara Szajka i Władysława Pawlika. 

Wśród juniorów zwyciężył Kamil Kowalski przed Szymonem Smalarzem i Marcinem Nowakiem. W kategorii kadeci najlepszy był Szymon Adam przed Piotrem Lisem i Oskarem Klęczar. 

Zarząd Koła PZw "Rurzyca" pragnie podziękować: A.Kiepurze oraz P.Nosulowi - sędziom zawodów za pomoc w zabezpieczeniu logistycznym i nadzór sędziowski nad zawodami, J. Szczepańskiemu za udostępnienie sklepu wędkarskiego YORK na działalność Koła PZW w Chojnie oraz za sponsorowanie nagród rzeczowych, wszystkim zawodnikom za tak liczny udział w zawodach spławikowych i serdecznie zaprosić do udziału w imprezach organizowanych w roku 2016.
Redakcja

1 Komentarze

  1. Gratulacje dla zwycięzców i dla organizatorów składa wędkarz z sąsiedniej gminy

    OdpowiedzUsuń
Nowsza Starsza