Rejon Pamięci Narodowej musi wyglądać należycie - Marszałek Rzepa w Starych Łysogórkach, Gozdowicach i Czelinie [foto] [video]


Rejon Pamięci Narodowej powinien wyglądać należycie, nigdy nie powinno zabraknąć pieniędzy, czy to centralnych, czy wojewódzkich na to żeby te miejsca tak wyglądały - powiedział wicemarszałek Jarosław Rzepa, który w minionym tygodniu odwiedził Rejon Pamięci Narodowej.

Wizyta rozpoczęła się od złożenia kwiatów pod pomnikiem na Cmentarzu Wojennym 1 Armii Wojska Polskiego w Starych Łysogórkach. Przewodnikiem marszałka był burmistrz Mieszkowic Andrzej Salwa.


Jarosław Rzepa zwiedził muzeum w Gozdowicach oraz miejsce upamiętniające wkopanie pierwszego słupa granicznego w Czelinie. Samorządowcy przepłynęli przez Odrę promem "Bez Granic".


W spotkaniu uczestnicyli również: Przewodniczący Rady Rady Miejskiej w Mieszkowicach Henryk Rzepczak, radni Konstanty MichałowskiZbigniew KmiecikMaria SkowrońskaHenryk DomaradzkiJózef Łuszczek oraz prezes ZUK Bolesław Kwaśniak, sołys Starych Łysogórek Aneta Kwiek i pracownicy Urzędu Miejskiego w Mieszkowicach.


Redakcja

4 Komentarze

 1. Marszałek Rzepa tak jak reszta ludzi z PSL i PO wszędzie się pokaże wszystko obieca wszystko zrobi i w ogóle tylko za jeden krzyżyk przy swoim nazwisku. A potem jak co do czego dojdzie to głosuje za związkami homoseksualnymi za wyprzedażą lasów, za wszystkim co jest szkodliwe dla swojego wyborcy!!!! Że też tacy ludzie nie mają odrobiny honoru i ciągle się nachalnie pchają tam gdzie ich nigdy nie było i tam gdzie ich ziemia nie chce przyjąć!!!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Super komentarz. A inni za nim a później do kościoła.

   Usuń
  2. W łeb się puknij. A kto chce lasy wyprzedawać? Tylko judzic i straszyć ludzi PISotrafią I k... czekam na te 3 miliony mieszkan z obiecanki Kaczynskiego w 2005 r.

   Usuń
 2. Swini przypomina sie o chlewie jak jej koryto zabieraja!

  OdpowiedzUsuń
Nowsza Starsza