Gwiezdne wojny - Przebudzenie mocy premierowo w kinie Gryf!


18 grudnia, minutę po północy, w gryfińskim kinie, odbędzie się specjalny premierowy pokaz najnowszej części „Gwiezdnych wojen”. To będzie już siódma odsłona filmu z serii. 

W rolach głównych zobaczymy Daisy Ridley’a, Johna Boyega, Adama Drivera, Oscara Isaaca, ale nie zabraknie również postaci, które pojawiały się w poprzednich filmach - Harrisona Forda, Carrie Fisher czy Marka Hamilla. Akcja filmu rozgrywa się około 30 lat po wydarzeniach z „Powrotu Jedi” i koncentruje się na losach trójki nowych głównych bohaterów.

„Przebudzenie mocy” jest pierwszym filmem w trzeciej trylogii „Gwiezdnych wojen” ogłoszonej po przejęciu przez The Walt Disney Company Lucasfilmu w październiku 2012. Reżyserem filmu jest J.J. Abrams, który wyreżyserował film na bazie scenariusza napisanego wspólnie z Lawrence'em Kasdanem, współscenarzystą „Imperium kontratakuje” i „Powrotu Jedi”. Ścieżkę dźwiękową ponownie skomponował John Williams.

Światowa premiera „Przebudzenia mocy” została zaplanowana na 14 grudnia 2015 roku. Polska premiera przewidziana jest na 18 grudnia. Gryfino będzie jednym z miejsc, gdzie film będzie można zobaczyć najwcześniej. Podczas premiery film zostanie wyświetlony w wersji 2D z napisami.

Bilety w przedsprzedaży od 20 listopada w cenie 18 zł w Centrum Informacji Turystycznej w Gryfinie.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza