Więcej imigrantów tuż przy granicy, coraz większy niepokój naszych zachodnich sąsiadów


Nie tylko w budynku starej szkoły (na zdjęciu) w Schwedt ale również w hali sportowej niedaleko petrochemii mają znaleźć się imigranci z krajów bliskiego wschodu. 

Aktualnie tuż przy granicy z Polską przebywa około 300 imigrantów. Łącznie do końca roku w powiecie Uckermark ma zostać zasiedlonych 1925 osób.

Przybysze budzą u naszych zachodnich sąsiadów coraz więcej niepokoju, burzliwe dyskusje toczą się na portalach społecznościowych. Z powodu planowanego zasiedlenia imigrantów w budynku hali sportowej, wstrzymano umowy z klubami i stowarzyszeniami korzystającymi z hali.
Redakcja

20 Komentarze

 1. MASAKRA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Niech się Niemcy martwią. Do nas nie przyjdą, bo nie maja po co. W sumie oni wprawieni,w pływaniu, więc może i Odrę zdobędą :-) A tak na poważnie, to po co podkręcasz temat redaktorze. Tyle ciekawszych spraw w regionie, a Ty martwisz się niemieckimi problemami.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja niechcieć i nie lubieć czarna ludź...i w dupie mam allacha i koran ...i jebać niech zawracają skąd przyleźli razem z dzieciarami...

  OdpowiedzUsuń
 4. W klepicz jest jedna imigrantów i każdy ja zna hehe

  OdpowiedzUsuń
 5. Wypad smierdziiele

  OdpowiedzUsuń
 6. A ja znam imigrantke z Nowego .... prawdopodobnie to siostra tej z Kl......

  OdpowiedzUsuń
 7. naprawdę, dług gminy 18 milionów a wy sie niemieckimi imigrantami zajmujecie ....

  OdpowiedzUsuń
 8. TEMAT ISTOTNY bo przy naszej granicy i to bardzo blisko do polski. Jak ci uchodźcy -w większości mężczyźni troszkę się ogarną dostana mieszkania i samochody których żądają od władz niemieckich (i pewnie je dostana ) to tak jak w innych krajach będą robili sobie wypady wycieczki również pod Polskie szkoły ,będą gwałty i niepokój również i na naszym terenie. Wszystko w swoim czasie
  LUDZIE ZACZNIJCIE CZERPAĆ INFORMACJE Z INTERNETU A NIE Z NIEMIECKICH MEDII NA POLSKIEJ ZIEMI

  OdpowiedzUsuń
 9. moze ulokować ICH na lotnisku chojna tam przy szkole sa dwa bloki nie zamieszkałe chojna dostanie dotacje z uni na remont, a pozniej maja ONI ci uchodzcy blisko na pas startowy zeby ich wywiezsc tam skad przyszli a bloki wyremontowane pozostana mieszkancom chojny

  OdpowiedzUsuń
 10. Dobrze byłoby podać, kto jest źródłem tych informacji a jest nim gazeta Maerkische Oderzeitung, która jest poprawna politycznie i ogłupia Niemców, ale akurat te informacje można uznać za wiarygodne. Ilekroć przekraczam granicę w Krajniku, to zastanawiam się kiedy wpadną na pomysł przystosowania budynku odpraw celnych położonego przy moście po niemieckiej stronie na kwatery dla imigrantów. Jeśli wpadną to chyba trzeba będzie ten most zadrutować i zamknąć jak ten w Siekierkach.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pomysł z budynkiem po straży granicznej był. Nie przeszedł, ponieważ nie ma tam doprowadzonej kanalizacji. A co za tym idzie nie jest przystosowany do stałego zamieszkiwania nawet przez imigrantów.

   Usuń
  2. Dla chcącego (i przymuszonego) nic trudnego. W Hamburgu do namiotów z imigrantami podciąga się dmuchawy z ciepłym powietrzem, bo taka jest potrzeba, podłączenie szamba do tego budynku to pestka. Obeszło się przepisy Schengen w sprawie imigrantów to i można będzie bez zezwoleń szambo zamontować mając w niepoważaniu prawo budowlane i ochronę środowiska. Na dzisiaj brakuje w szkoplandii 370000 miejsc dla imigrantów. Jutro będzie brakować 10000 więcej. Jednak mimo wszystko liczę tak jak Pani / Pan, że ten pomysł nie przejdzie..

   Usuń
 11. dzięki Waszemu podejściu do tematu migracji niedługo usłyszymy: Polacy won z UE, won z WB itd

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli nas wyrzucą z UE to tylko się ucieszę, bo obędzie się bez referendum jak w Wielkiej Brytanii i będziemy szybsi niż Angole. Ale traktuję to jako teorię. Żadna EU nas nie wyrzuci, bo jesteśmy im potrzebni do..... dojenia i jako konsumenci do kupowania ich chłamu. Na różne projekty EU daje dotacje i wymaga wkładu własnego. Ale przeważnie główmym wykonawcą projektu albo dostawcą technologii i materiałów jest jakaś zachodnia firma i ona koniec końców dostaje kasę z dotacji i udziału własnego inwestora, płaci ochłapy polskim podwykonawcom i wytransferowuje zyskane pieniądze za granicę. Inwestorem często jest jakaś instytucja samorządowa, która na udział własny bierze kredyt w zachodnim banku i do niego do z odsetkami spłaca. Tak pokrótce wynika schemat dojenia. Wielka Brytania też nas nie wywali w przeciwieństwie do innych nacji wypracowujemy dla niej kasę, a nie stoimy w kolejce po socjal. Nasz stosunek do imigrantów wszyscy mają gdzieś, widzą w nas tylko pieniądze, które mogą zarobić. Wciskanie nam imigrantów, to też zarabianie na nas pieniędzy, bo to my mielibyśmy utrzymywać gości, których zaprosili Niemcy, którym ten wydatek byłby oszczędzony. To się nazywa oszwabianie. Pozdrawiam

   Usuń
 12. https://www.youtube.com/watch?v=wSmEkzQyT4I

  OdpowiedzUsuń
 13. Won brudasy!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 14. Czarnuchy ....kurwa nie moge jeszcze z bachorami...a wypierdalac

  OdpowiedzUsuń
 15. mam wrażenie, że mam więcej wspólnego z dużą częścią imigrantów, niż z wieloma osobami posługującymi się wulgaryzmami na tym forum.

  OdpowiedzUsuń
 16. To wez Ich na utrymanie BARANIE!!!!!

  OdpowiedzUsuń
Nowsza Starsza