10 tysięcy złotych nagrody za pomoc w ujęciu sprawców napadu


10 000 złotych nagrody oferuje firma Apexim AB za przekazanie policji informacji, które w sposób znaczący przyczynią się do ujawnienia sprawców napadu na stację benzynową w Osinowie Dolnym. 

Napad miał miejsce w nocy 30 września 2015 r. Wszelkie informacje na temat napadu można przekazywać pod numerem telefonu 91 432 68 55 lub pod Policyjny Telefon Zaufania 0 800 156 032. Anonimowość zapewniona.

Za przekazanie informacji, która w sposób znaczący przyczyni się do ujawnienia sprawców napadu, przewidziana jest nagroda pieniężna w wysokości 10.000 zł.

O napadzie na stacji paliw informowaliśmy we wrześniu w artykule Napad na stację paliw w Osinowie Dolnym, złodzieje ukradli kilkadziesiąt tysięcy euro
Redakcja

8 Komentarze

 1. Pewnie liczyli na to że nasza super policja szybko złapie złodziei.

  OdpowiedzUsuń
 2. redaktor analfabeta !!!

  powinno być : wszelkie informacje a nie wszelkie informację


  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. A w Gądnie już szukali?

  OdpowiedzUsuń
 4. doszły jeszcze kradzieże samochodów w Moryniu....
  przysłowiowy rzut beretem od Gądna ;)
  ale policji to chyba trzeba wszystko na tacy podać

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Skoro wiesz i możesz podać na tacy to dlaczego nie dzwonisz na policyjny telefon zaufania. Taki mądry jesteś tylko na forum. A Policja powinna sprawdzić tego anonimowego informatora debila który perdoli farmazonyny tu na forum bo może wiedzieć więcej a chce odwrócić tylko uwagę od siebie ......

   Usuń
 5. Gdyby komuś zależało na wykryciu sprawców napadu to powinni puścić filmy z kamer monitoringu .Jest ich mnóstwo z kazdej strony .Można poznać po sylwetce lub po sposobie chłodzenia.
  Z fusów nikt nie wywrozy

  OdpowiedzUsuń

Nowe komentarze są niedozwolone.*

Nowsza Starsza