Nowy wóz bojowy dla OSP Trzcińsko Zdrój [foto]


Nowy wóz strażacki mają druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Trzcińsku Zdroju. Uroczyste przekazanie wozu bojowego odbyło się w sobotni wieczór 19 grudnia. 

W przekazaniu wozu wzięli udział między innymi Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Gryfinie - Jacek Rudziński, Burmistrz Trzcińska Zdroju Zbigniew Kitlas, wiceburmistrz Emilian Osetek oraz przewodnicząca Rady Miejskiej Maria Woźniak.


Samochód na podwoziu Iveco zakupiony dzięki dofinansowaniu przez Komendę Główną Państwowej Straży Pożarnej, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie oraz Gminę Trzcińsko Zdrój.
Zobacz zdjęcia na naszym profilu na Facebooku
Redakcja

4 Komentarze

 1. Gratulacje dla OSP T-Z nich wam służy!

  OdpowiedzUsuń
 2. Brawo, Brawo wkońcu się doczekali!

  OdpowiedzUsuń
 3. Moim zdaniem zbędny i drogi wydatek. Dalej oprócz murów nic ciekawego w TZ dla dzieci nie ma. Za taką kasę prozdrowotne pkace zabaw i siłownie zewnętrzne były by przydatniejsze. A tak to zamiast sportu i turystyki możemy podziwiać nowiutki wóz ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Znaczy się, że masz ograniczony światopogląd i mieszkasz w jakiejś mysiej dziurze ale i tam ogień morze dotrzeć i wtedy będzie lamentował i błagał o pomoc straż a oni będą kręcic korbą aby odpalić a później szukać ciągnika źeby ich wyciągnąć z błota bo gasili akurat twoją mysią dziurkę!Dowiedz się najpierw o sposobie finansowania tego zakupu a potem narzekaj.ps Ty siedzisz przed tv i puszczasz bąki a ci ludzie narażają własne życie ratując takich b... jak ty!!!

   Usuń
Nowsza Starsza