Szkoła językowa która powstała z pasji do nauki języków obcych.


Szkoła językowa która powstała z pasji do nauki języków obcych. Sprawdzona i skuteczna metoda nauki języków obcych odbywa się regularnie w małych grupach (do 10 uczestników). Polega między innymi na wykorzystaniu  skutecznych metod nauczania: plansze i ćwiczenia interaktywne, różnorodne gry językowe dopasowane do poziomu zaawansowania.

Każda lekcja jest przez prowadzących lektorów przygotowana i zaplanowana do indywidualnych możliwości naszych uczniów.











Dzięki wykorzystaniu na każdych zajęciach tablic interaktywnych i profesjonalnych oprogramowań jesteśmy w stanie dostosować naukę do każdego bez względu na to czy jest wzrokowcem, słuchowcem czy kinestetykiem. Bogate zaplecze dydaktyczno - metodyczne, dwie w pełni wyposażone pracownie językowe z tablicami interaktywnymi oraz oprogramowaniem na prawdę ułatwiają poznawanie języków obcych.

Szkoła w ostatnich latach organizowała dla uczestników wydarzenia kulturowe tj. Halloween czy święta Bożego Narodzenia oraz kolonie językowe. Szkoła prowadzi również zajęcia w placówkach na terenie gminy Chojna oraz  sąsiedniej gminy Trzcińsko Zdrój. 




















Pomysłodawczyni założenia szkoły językowej w Chojnie zapytana w jaki sposób zrodził się pomysł powstania szkoły odpowiada:

Pomysł na szkołę zrodził się już kiedy byłam dzieckiem. Zawsze lubiłam bawić się w nauczyciela, wypełniać dzienniki itp..Podczas studiów próbowałam pracy w różnych branżach, jednak żadna z tych mnie nie zainteresowała. Sił próbowałam nawet za granicą. Studiując i pracując m.in. w USA wpadłam na pomysł, że to co chcę w życiu to być niezależnym i codziennie robić coś innego. Decyzję o założeniu szkoły językowej podjęłam po zbadaniu rynku, na którym okazało się, że w okolicy brak jest odpowiedniego produktu. Praca z dziećmi i młodzieżą daje mi wiele satysfakcji no i pozwala ciągle czuć się młodo

Jestem czynnym nauczycielem języka angielskiego i niemieckiego .

Mój dzień, jest nieco inny niż typowy dzień większości. Wstaję rano i do godz. 15 uczę w szkole w Gryfinie popołudniami spędzam kolejne godziny ucząc w mojej szkole. Ostatnie zajęcia kończą się około godz. 21 i tak codziennie,  przygotowanie się do zajęć i sprawdzenie stosu testów. Również zajęcia w Trzcińsku są dla mnie bardzo ważne. Sama myśl że, mogę przyjechać do naszych łobuzów tak mnie nakręca - zapominam o całym świecie ;) W dni wolne od pracy (niedziela) zawsze znajdę czas na jakąś małą rekreację czyli rajdy rowerowe lub basen. Wakacje tez są często bardzo pracowitym okresem. Pamiętam jedne wakacje gdzie miesiąc czasu pracowałam jako lektor-wychowawca na koloni językowej nad morzem, dzień odpoczynku i lecieliśmy do Sherborne w ramach projektu Douzelage Young Musician of the Year 2014 “M4EU Music for you”. Było rewelacyjnie. Takie wyjazdy wiążą za sobą znajomości na lata. Kolejne wakacje przyniosły kolejne kolonie tym razem organizowane przeze mnie w Niesulicach, gdzie dzieci spędziły super wakacje. Wróciły opalone i zadowolone. Gdy przyjeżdżam do domu dziecka ciągle dzieci przypominają mi jak to było świetnie jak np. śpiewaliśmy razem piosenki albo gdy graliśmy w gry językowe, lub mówią a pamięta pani jak…..

W minione wakacje ELAnguage - Multimedialna Szkoła językowa zorganizowała dwa turnusy językowe dla uczestników nauki języków obcych w wiosce letniskowej, urokliwie zlokalizowanej nad Jeziorem Niesłysz (powiat świebodziński) - Niesulicach




























Pomysłodawczyni powstania szkoły językowej - pani Elżbieta ceni szczególnie współpracę ze Stowarzyszeniem na Rzecz Pomocy Dzieciom z Domu Dziecka w Trzcińsku Zdroju. Poprzez regularne zajęcia w placówce wspiera  poznawanie obcej mowy przez najmłodszych i starszych wychowanków. Wierzę - podkreśla rozmówczyni,  że pomoc w poznawaniu języków obcych ułatwi skuteczny start w dorosłe życie młodym opuszczającym placówkę wychowankom..









http://www.elanguage.com.pl
http://dla-dzieci.eu

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza