Przedostania kolejka Chojeńskiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej.


W najbliższą sobotę (19.03) rozegrana zostanie V kolejka amatorskiej ligi piłki siatkowej organizowanej przez Centrum Kultury w Chojnie. 

4 edycja CALPS powoli wchodzi w decydującą fazę rozgrywek, po tej rundzie pewne przypuszczenia mogą stać się faktami. Początek siatkarskich zmagań o godzinie 9.00 w sali sportowej w Nawodnej. 

I miejsce wydaje się być zarezerwowane dla drużyny D&E-MED TEAM, która nie przegrała jeszcze ani jednego spotkania od 24 kolejek, i pewnie zmierza po mistrzostwo 4 edycji (wystarczy jej 5 zwycięstw). II miejsce zajmuje drużyna OLD STARS (zwycięzca 3 poprzednich edycji rozgrywek), która, również powinna utrzymać swoją pozycję aż do zakończenia sezonu. III miejsce zajmuje NAROST TEAM, który zaliczył bardzo dobry występ w ostatniej kolejce (wygrywając 5 z 6 meczy) dzięki czemu awansował o 2 pozycje. IV miejsce zajmuje WATAHA TEAM, która utraciła 3 lokatę na rzecz wspomnianego NAROSTU. V miejsce przypada gospodarzom z NAWODNEJ. 
Walka o najniższy stopień podium wydaje się być najciekawsza i prawdopodobnie toczyć się będzie aż do ostatniego meczu w lidze, ponieważ aż 3 drużyny mają realną szansę na zajęcie III miejsca, a przy odrobinie szczęścia nawet i II. 
Przedostanie miejsce (VI) przypada debiutującej w rozgrywkach drużynie z WIDUCHOWEJ. Tabelę zamyka LIBERO CHOJNA (srebrny medalista poprzedniej edycji).

Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków piłki siatkowej na sobotnie zmagania.


Tabela po IV kolejkach (wygrane / przegrane mecze)
1. D&E MED TEAM 24/ 0
2. OLD STARS 16/ 8
3. NAROST 12/ 12
4. WATAHA 11/ 13
5. NAWODNA 10/ 14
6. WIDUCHOWA 7/ 17
7. LIBERO CHOJNA 4/ 20
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza