Dziś ponad 1,5 Miliarda złotych w rekordowej Kumulacji Mega Millions!


Ameryka szaleje! Już dziś odbędzie się rekordowe losowanie jednej z największych loterii na Świecie - Amerykańskiej MegaMillions. Do wygrania będzie 415 milionów dolarów, co w przeliczeniu na złotówki daje sumę wynoszącą ponad 1 miliard 655 milionów złotych!

Wygranie takiej sumy, uplasowałoby nas w gronie 10 najbogatszych Polaków wg. tygodnika Forbes, a jesli zdecydowalibyśmy się odłożyć całą sumę w banku, to z samych odsetek otrzymywalibyśmy ponad 4 miliony złotych miesięcznie!

Jak zagrać? Do tej pory, jedyną możliwością udziału w MegaMillions był zakup zakładów w kolekturze na terenie USA, jednak wszystko uległo zmianie od czasu pojawienia się w Europie platformy World Lottery Club.

World Lottery Club to prosta w obsłudze, bardzo intuicyjna platforma, która oferuje zakłady na największe loterie na Świecie, w takich samych cenach co oficjalne kolektury. Dodatkowo, strona WLC jak również obsługa klienta dostępna jest dla klientów w języku polskim, co sprawia, że komunikacja z platformą jest prosta i przyjemna.

Całość wygranych przelewana jest na dowolnie wybrane przez gracza konto, a tylko w tym roku, serwis okazał się szczęśliwy już dla ponad 10 tys Polaków! To dzięki tak dużej popularności wśród Polaków, firma została wybrana jako najlepszy nowy produkt w prestiżowym plebiscycie Polish Choice 2015.

Z okazji dzisiejszego losowania, firma World Lottery Club przygotowała dla czytelników naszego portaluspecjalną promocję – Każdy kto wejdzie i zakupi 1 zakład na dzisiejsze losowanie, otrzyma 1 zakład zupełnie za darmo!

Takiej promocji nie znajdziesz w żadnej kolekturze. Na co czekasz? Losowanie już za kilka godzin, dasz sobie szansę na zostanie Miliarderem?

KLIKNIJ TUTAJ ABY ODEBRAĆ DARMOWY ZAKŁAD MEGAMILLIONS!

18+ Obowiązuje regulamin. Oferta tylko dla nowych graczy.

World Lottery Club jest licencjonowanym operatorem zakładów przez Brytyjską Komsiję ds. Hazardu oraz posiada ponad 265 000 tysięcy zarejestrowanych graczy. W razie pytań prosimy o kontakt z Poskim działem obsługi klienta pod numerem telefonu +48 (0)177869869 lub na e-mail: support@wlcmail.com

artykuł reklamowy
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza