XI-Puchar "Ekoryba" 2016


Na zaproszenie dzierżawcy jeziora Ostrów w miejscowości Stoki  miłośnicy spinningu spotkali się na zawodach o: XI Puchar "Ekoryba" zorganizowanego przez Dominika Koblowskiego. Do zawodów zgłosiło się 68 zawodników z całego województwa.

O godz. 7.00 rozpoczęła się odprawa z Sędzią Głównym, który poinformował zawodników o warunkach połowu i sposobie punktacji za złowione ryby. Omówiono warunki bezpieczeństwa zawodników na wodzie i sygnały alarmowe w razie niebezpiecznego zdarzenia w trakcie trwania zawodów. Po odprawie łodzie z zawodnikami wypłynęły na wodę, a organizatorzy rozpoczęli przygotowania do ugoszczenia zawodników po zakończeniu zawodów.


Zawody trwały do g.12.00. Do stanowiska sędziowskiego zgłaszali się kolejni zawodnicy ze złowionymi okoniami i szczupakami.

Po zawodach wszyscy zostali poczęstowani przysmakami z grilla, sałatkami, ciastem,  zimnymi i ciepłymi napojami.

Po podliczeniu wyników Komisja Sędziowska w składzie A. Kiepura i P. Nosul ogłosiła wyniki.
Wręczanie pucharów i nagród przypadło dzierżawcy łowiska.

I miejsce: Wiśniewski Krzysztof
II miejsce: Serafiński Zbigniew
III miejsce: Perzyna Jan
Puchar za największego okonia (558g) otrzymał Jacek Chorąży.

Nagroda główna ufundowana przez dzierżawcę: silnik elektryczny MINN KOTA za zajęcie I miejsca otrzymał Wiśniewski Krzysztof. Wszyscy zawodnicy zostali obdarowani nagrodami rzeczowymi sponsorowanymi przez Dominika Koblowskiego.


Pragnę podziękować wszystkim zawodnikom XI edycji zawodów o Puchar EKORYBA,  sędziom, osobom towarzyszącym, moim współpracownikom za udział i pomoc w zorganizowaniu tej imprezy.

Zapraszam serdecznie na kolejny, XII już Puchar EKORYBA.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza