Karatecy znów przywieźli worek medali


W miniony weekend 24 i 25 września reprezentacja UKS Karate Kyokushin Moryń wzięła udział w XII edycji Międzynarodowego Turnieju Kyokushin Karate Dzieci i Młodzieży w Świnoujściu. Wzięło w nim udział ponad 320 zawodników z 28 klubów z Niemiec, Austrii, Czech, Rosji, Holandii oraz z Polski. 

Nasz klub reprezentowało 17 zawodników z trenerem sensei Piotr Kos. Nasi zawodnicy zaprezentowali się świetnie zdobywając 16 medali: 7 złotych, 5 srebrnych oraz 4 brązowe. Ponadto nasz zawodnik Marcel Adamczewski został wybrany przez sędziów najlepszym zawodnikiem zawodów.


Do zawodów przygotowywaliśmy się 6 tygodni realizując plany treningowe w poszczególnych kategoriach wiekowych.

Wyniki naszych zawodników:
- Białek Oliwia – dziewczynki 8 lat – 1 miejsce
- Łyczakowski Mateusz – chłopcy10 lat – 1 miejsce
- Iwaniak Karolina – kadetki – 1 miejsce
- Adamczewski Marcel – młodzicy – 1 miejsce w kata oraz 1 miejsce w walkach
- Hadała Wiktor – juniorzy młodsi – 1 miejsce w kata oraz 1 miejsce w walkach
- Florczak Vanessa – dziewczynki 11 lat – 2 miejsce
- Wiergowska Wiktoria – kadetki – 2 miejsce
- Przybył Piotr – chłopcy 10 lat – 2 miejsce
- Żmuda-Trzebiatowska Daria – kadetki – 2 miejsce
- Gibowski Daniel – kadeci – 2 miejsce
- Adamczewska Olga – dziewczynki 10 lat – 3 miejsce
- Łyczakowski Szymon – chłopcy 10 lat – 3 miejsce
- Przybył Maciej – młodzicy – 3 miejsce
- Rados Igor – chłopcy 11 lat – 3 miejsce

Aktualnie przygotowujemy się do najważniejszych zawodów w tym roku tj. do Mistrzostw Polski i Mistrzostw Europy. Mistrzostwa Polski seniorów i juniorów odbędą się 22 października w Olsztynie (klub wystawi 2 zawodników). Mistrzostwa Europy odbędą się w dniach 25 – 26 listopada w Arnhem w Holandii (udział weźmie 3 zawodników) - informuje Piotr Kos.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza