Kronika Policyjna [18-23.09]

W regonie działo się sporo zdarzeń kryminalnych, zapraszamy do zapoznania się z Kroniką Policyjną z dni 18-23 września.

18.09 W Gryfinie przy ul.Piastów Sławomir D. lat 44 mieszkaniec Gryfina używając przemocy oraz gróźb pozbawienia życia doprowadził do wielokrotnego obcowania płciowego 34 letnia mieszkankę Gryfina.Sprawca został zatrzymany przez policjantów Wydziału Kryminalnego KPP w Gryfinie. w dniu 21 września Sad Rejonowy w Gryfinie aresztował go na trzy miesiące.

19.09 W Krajniku Dolnym policjanci Ogniwa Ruchu Drogowego zatrzymali do kontroli samochód osobowy marki Mercedes, którego kierujący 57 letni mieszkaniec powiatu gorzowskiego znajdował się w stanie nietrzeźwości 1,68 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

20.09 W Cedyni w trakcie kontroli drogowej policjanci RD Kp Chojna w trakcie kontroli drogowej ujawnili, że kierujący samochodem marki Ford, 51 letni mieszkaniec naszego powiatu znajduje się w stanie nietrzeźwości 1,80 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

20.09 W Cedyni policjanci RD KP Chojna w trakcie kontroli drogowej ujawnili, że kierujący samochodem marki VW Golf 32 letni mieszkaniec Cedyni znajduje się w stanie nietrzeźwości 1,58 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

20.09 W Gryfinie przy ul.Iwaszkiewicza dokonano włamania do mieszkania poprzez wyłamanie zamka w drzwiach wejściowych, z którego skradziono pieniądze polskie, euro oraz złotą biżuterie wszystko wartości 7005 zł

23.09 W Chojnie policjanci kryminalni KP Chojna dokonali zatrzymania 40 letniego mieszkańca naszego powiatu, który posiadał przy sobie środki odurzające w postaci amfetaminy w ilości 10, 01 grama.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza