Kronika Policyjna [19-23.09.16]


Z jakimi sprawami mieli do czynienia policjanci w powiecie gryfińskim? Poniżej co tygodniowy raport Komendy Powiatowej Policji z działań funkcjonariusz w minionym tygodniu. 

W dniu 19 września w Krajniku Dolnym policjanci Ogniwa Ruchu Drogowego zatrzymali do kontroli samochód osobowy marki Mercedes, którego kierujący 57 letni mieszkaniec powiatu gorzowskiego znajdował się w stanie nietrzeźwości - 1,68 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

W dniu 20 września w Cedyni w trakcie kontroli drogowej policjanci RD Kp Chojna w trakcie kontroli drogowej ujawnili, że kierujący samochodem marki Ford, 51 letni mieszkaniec naszego powiatu znajduje się w stanie nietrzeźwości - 1,80 promila alkoholu w wydychanym powietrzu

W dniu 20 września w Cedyni policjanci RD KP Chojna w trakcie kontroli drogowej ujawnili, że kierujący samochodem marki VW Golf 32 letni mieszkaniec Cedyni znajduje się w stanie nietrzeźwości - 1,58 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

W dniu 20 września w Gryfinie przy ul.Iwaszkiewicza dokonano włamania do mieszkania poprzez wyłamanie zamka w drzwiach wejściowych, z którego skradziono pieniądze polskie, euro oraz złotą biżuterie wszystko o wartości 7005 zł.

W dniu 23 września w Chojnie policjanci kryminalni KP Chojna dokonali zatrzymania 40 letniego mieszkańca naszego powiatu, który posiadał przy sobie środki odurzające w postaci amfetaminy w ilości 10,01 grama.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza