Morzycko gromi, Odra rozgromiona - co jeszcze działo się na boiskach w regionie? [foto]


Zapraszamy na co tygodniowy podsumowanie wyników na boiskach i stadionach w regionie. Oto jak poradziły sobie nasze zespoły w kolejnych ligowych pojedynkach. 

IV liga

Energetyk Gryfino pokonał u siebie Hutnik Szczecin 2:1 (Lipka, Bielecki). Po tym zwycięstwie Energia objęła prowadzenie w tabeli/
Wielkie emocje w Myśliborzu gdzie Osadnik zmierzył się z Drawą Drawsko Pomorskie. Do przerwy kibice zobaczyli cztery bramki, po dwie dla obu ekip. Ostateczne Gospodarze zwyciężyli 4:3 (Dudek, Włodkowski, Małowiecki, Gajewski).
Dąb Dębno po raz kolejny na kolanach, tym razem zostali ograni przez zespół Piast Chociwel, mecz zakończył się wynikiem 3:0.

Wojewódzka Okręgówka 

Chojeńska Odra doznała kolejnej bolesnej porażki i uległa przed własną publicznością zespołowi Piasta Karsko aż 1-5.
Morzycko Moryń pewnie pokonało u siebie Zorzę Dobrzany aż 6-1 (Maciej Ropiejko x2, Jacek Pohorecki x2, Dmytro Donos, Jacek Chrzanowski).
Błękit Pniewo poradził sobie w Lubanowie z Czarni i wygrał 0:3.

Regionalna Okręgówka

Orzeł okazał się lepszy od Kłosa i w Pełczyce wygrał 1:2. Ogniwo Babinek wygrało z Gavią Choszczno 1-0 po golu Woźniewskiego. Mieszko Mieszkowice zremisowało z Mechanikiem Warnice 1-1. Zieloni Zielin w Barlinku zostali rozbici przez CRS 5-2.

A klasa

W Czarnówku mała niespodzianka, Czarni remisują z Ruzycą Nawodna 2-2. Z kolei w Gradnie sensacja, Grot remisuje z Chrobry Lisie 4-4. LUKS Krzywin w gminnych derbach okazał się gorszy od Łąbędz Widuchowa i przegrał 0-2. Rezerwy Enegetyka wygrywają z Pro Team Żarczyn 2-1. Korona Klępicz przegrywa u siebie z Iskrą Banie 0-1. Pogrom w Kurzycku gdzie Wtniczanka nokautuje Zjednoczonych wygrywając aż 1-8. Wynikiem 4-0 zakończył się mecz pomiędzy Czciborem Cedynia a Unią Swochowo. W Piasecznie tamtejszy Piast nie dał rady dla Stali Lipiany i przegrał 2-4

B klasa

W najciekawszym spotkaniu IV kolejki Zryw Góralice przegrał u siebie z Sekwoją Brwice 3-0. W Nowogródku doszło do niespodzianki, Odra Czelin zremisowała z Merkurym 1-1. Błękitni Białęgi pokonali Tywę Swobnica 2-3 a Olimpia Troszyn przegrała z Sokołem Różańsko a 2-8.

Zobacz zdjęcia na naszym profilu na Facebooku

Juniorzy: Pomorzanin Nowogard - Odra Chojna 4:0.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza