Powiat też buduje przychodnie zdrowia w Chojnie


Trwa przebudowa budynku byłego internatu przy liceum w Chojnie. Ma tu powstać nowoczesna przychodnia zdrowia. Inwestorem jest Starostwo Powiatowe w Gryfinie. 

Przebudowa ma obejmować pomieszczenia parteru, III piętra oraz budowy windy dla osób niepełnosprawnych. Realizacja przedsięwzięcia zaplanowana została na lata 2016-2017.

Zakres prac obejmuje przystosowanie pomieszczeń znajdujących się na III piętrze na potrzeby chojeńskiej filii Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, która zostanie przeniesiona z parteru tego samego budynku, a także przystosowanie pomieszczeń parteru dla potrzeb Zespołu Poradni Przyszpitalnych Szpitala Powiatowego w Gryfinie Sp. z o.o. oraz budowę szybu windowego wraz z montażem windy obsługującej wszystkie kondygnacje budynku.

W części parterowej będą znajdować się  między innymi gabinety lekarskie i zabiegowe POZ, gabinet ginekologiczny, poradnie: okulistyczną, chirurgiczną, laryngologiczną i urologiczną.

Koszt robót budowlanych wynosi 1 614 785,44 zł, a prace wykonywane są przez firmę BRD FUKSPOL Łukasz Fuks z siedzibą w Pniewie.
Redakcja

3 Komentarze

  1. mogliby o endokrynologu pomyslec

    OdpowiedzUsuń
  2. Bo co ty akurat potrzebujesz

    OdpowiedzUsuń
  3. Super,wszystko gra ,ale z każdą duperelą trzeba i tak gnać do Gryfina lub Dębna na RTG.Może zrobić zrzutę wśród mieszkańców naszej gminy na PRACOWNIĘ.Ludzie chętnie by pomogli,każdy z nas kiedyś musi skorzystać z rentgena. Wiem ,potem to trzeba jakoś utrzymać ,zatrudnić fachowca,ale skoro będą aż trzy przychodnie to może wspólnymi siłami jakoś damy rady.Codziennie kilka,kilkanaście osób musi jechać na RTG,to są spore koszty.Samochodem,busem czy pociągiem ponosimy koszty i do tego marnujemy sporo czasu.Potem jeszcze trzeba wyniki odebrać.

    OdpowiedzUsuń
Nowsza Starsza