"Trzeźwy poranek" w gminie Cedynia, dwóch kierowców jechało "na gazie" [foto]


We wtorek rano (tj. 20 września) policjanci przeprowadzili w Osinowie Dolnym w gminie Cedynia akcję "Trzeźwy Poranek". Skontrolowano blisko 600 kierowców. 

Punkt kontrolny został zlokalizowany na parkingu przy górze Czcibora. Kierowcy wszystkich pojazdów jadących w kierunku Osinowa Dolnego musieli poddać się badaniu trzeźwości.

Funkcjonariusze sprawdzili 588 kierowców, okazało się, że dwóch z nich kierowało pojazdem pod wpływem alkoholu. Pierwszy wydmuchał 1,8 promila a drugi 1,54 promila, w obu przypadkach policjanci zatrzymali im prawo jazdy.


Redakcja

17 Komentarze

 1. NO TAK NA PIECET PLUS BRAKUJE TRZEBA KASE WYCIAGNAC

  OdpowiedzUsuń
 2. >bidoki< - nie stać ich na mundury - udają >komboii< ; i później się dziwią że nie mają szacunku u rodaków . A przewrotnie spytam , poza terenem zabudowanym nieumundurowani mogą zatrzymywać ? kamizelka z napisem POLICJA to mundur ? i później dochodzi do postrzelenia niewinnych kierowców którzy nie wiedzą czy to policja czy przebierańcy....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ciekaw jestem co byś pisał gdyby jakiś nietrzeźwy kierowca potracił kogoś z twojej rodziny matkę ojca brata lub siostrę może zonę albo dziecko wtedy byś powiedział gdzie oni byli czyli policja Pomyśl trocha Dudi

   Usuń
  2. czy pisałem coś przeciwko kontroli i za jazdą po pijaku ???? czytaj i analizuj co czytasz a nie piszesz pierdoły w odpowiedzi na mój post...

   Usuń
 3. W niemczech juz by oberwali za prace bez mundorow. Jak tak chca zakaz handlu w niedziele jak u niemca, to moze dobre wzorce od sasiadow nasza policja tez by wziela.

  OdpowiedzUsuń
 4. No nareszcie.Więcej i częściej takie kontrole.Przejazd na tym odcinku od Cedyni do Osinowa w godzinach rannych wymaga naprawdę silnych nerwów i koncentracji,a i to mam zawsze poczucie że to może być moja ostatnia podróż,tylu drogowych ignorantów,nieuków i figofagów bez wyobraźni spotykam po drodze.Też tak własnie myślałam że to nie po trzeźwemu.

  OdpowiedzUsuń
 5. Żółty Ka na bocznicy

  OdpowiedzUsuń
 6. Ciekawe co na takie umundurowanie powie KW Policji w Szczecinie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dudi a co masz do takiego umundurowania co popatrz na siebie dudi albo może za siebie

   Usuń
 7. Taki ,,trzeźwy poranek ,, powinien być o godzinie 17 , jak wszyscy wracają z pracy ... wtedy złapali by więcej pijanych kierowców.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Popieram, tylko że w dzisiejszych czasach w dobie Internetu i telefonów komórkowych o takiej akcji już po minucie wszyscy by wiedzieli.

   Usuń
  2. No tak , ale powinny być takie akcje częściej , zawsze ,,tacy ,, ludzie może by się opamiętali zanim wsiedli by za kierownicą.

   Usuń
 8. Zapraszamy policję do Siekierek, droga bezprawia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Każda droga prowadząca z osinowa o do osinowa jest taką drogą....

   Usuń
 9. Dudi widać że musiałeś zostać w życiu przez kogoś skrzywdzony

  OdpowiedzUsuń
Nowsza Starsza