Co przyniesie weekend? Piłkarskie zapowiedzi regionalnych drużyn


Zapraszamy na co tygodniowe piłkarskie zapowiedzi oraz analizy nachodzącego weekendu w regonie.

IV liga
Zasiadający na fotelu lidera Energetyk Gryfino u siebie podejmie Piast Chociwel, pierwszy gwizdek o godz  15:00.
Do Ustronia Morskiego wybiera się  znajdujący się tuż nad miejscem spadkowym Osadnik Myślibórz. Gospodarze są zdecydowanym faworytem meczu, który rozpocznie się o godzinie 15:00.
Dąb Dębno który w tym sezonie gra poniżej oczekiwań  i z dwoma punktami jest w dolnej części tabeli zagra się z Kluczevią Stargard (godz. 15:00).

Wojewódzka Okręgówka
Chojeńska Odra, która w miony weekend przełamała się i opuściła strefę spadkową, jedzie do Chemika Police. Nie ma wątpliwości, że przed podopiecznymi Grzegorza Michasiuka ciężkie bój. Początek meczu o godzinie 11:00.
Morzycko Moryń, które cały czas prowadzi w tabeli w meczu wyjazdowym zagra z czerwoną latarnią ligi - Polonią Płoty (godz. 14:00).
W Szczecinie Czarni Lubanowo zmierzą się z Arkonią, trzy punkty - tyle wynosi różnica pomiędzy gospodarzami a gościmy (godz. 14:00).

Regionalna Okręgówka
Ciekawie starcie na dole tabeli, Orzeł Trzcińsko Zdrój zagra przed własną publicznością z Orkanem Słuchań, różnica między zespołami wynosi zaledwie cztery punkty (godz. 15:00).
Zieloni zagrają w Zielinie z Sokołem Pyrzyce. Gospodarze są w tzw. dołku i znajdują się tuż na spadkową strefą (godz. 12:00).
Do Mieszkowic przyjeżdża jeden z faworytów do awansu, zespół CRS Barlinek (godz. 15:00).
Koral Mostkowo zagra z Ogniwem Babinek. Goście to wicelider a wysoka wygrana może dać powrót na pierwsze miejsce (niedziele, godz. 15:00).

A Klasa
Do lokalnego hitu kolejki dojedzie w Nawodnej gdzie miejscowa Rurzyca zmierzy się z Czciborem Cedynia. Każdy mecz pomiędzy tymi drużynami cieszy się sporą frekwencją  kibiców z regionu. Początek spotkania o godz 16:00
Chrobry Lisie Pole spotka się u siebie z LUKS Krzywin, gospodarze są na trzecim miejscu, goście znajdują się nad strefą spadkową (godz. 16:00).
Witniczanka Witnica zmierzy się w Witnicy z rezerwami Energetyka Gryfino (niedziela, godz. 16:00). Unia Swochowo u siebie zagra ze Zjednoczonymi Kurzycko to mecz sąsiadów w tabeli gospodarze zajmują 9 lokatę a goście 10 miejsce (niedziele, godz. 14:00). Ciekawy mecz zapowiada się w Widuchowej gdzie Łabędź zagra z Iskrą Banie (niedziela, godz. 14:00). Pro-Team Żarczyn zmierzy się Koroną Klępicz (niedziela, godz 14:00) a Grot Gardno z Czarnymi Czarnówko (niedziela, godz. 14:00).

B-klasa
Sekwoja Brwice która wciąż prowadzi ligowej stawce, u siebie podejmie Tywę Swobnica, drużynę która ma zaledwie 5 pkt (niedziela, godz. 15:00).
Błękitni Białęgi zagrają ze Zrywem Góralice, obie ekipy mają tyle samo punktów, po 8, a więc mecz w Biąłęgach z pewnością będzie ciekawy (sobota, godz. 15:00).
Odra Czelin zagra z Chrobrym Boleszkowice, w pojedynku tych dwóch drużyn faworytem są goście z Boleszkowic (niedziela, godz. 15:00). Merkury Nowogródek Pomorski zmierzy się z Olimpią Troszyn. Gospodarze to wicelider tabeli, muszą wygrać i liczyć na potknięcie Sekwoi (niedziela, godz. 15:00).

Juniorzy
Ina Goleniów - Odra Chojna (sobota, godz. 11:00)
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza