Kolczatka, policjanci z bronią i wojsko - duża akcja służb w Baniewicach


Nasi czytelnicy informowali nas dziś o dużej akcji z udziałem policji, wojska i straży granicznej w miejscowości Baniewice. 

W działaniach brało udział kilka policyjnych radiowozów, służba celna, straż graniczna i żandarmeria wojskowa. Przy drodze pojawili się również zamaskowani funkcjonariusze z bronią oraz tzw. kolczatka używana przy pościgach. Skontrolowani kilkuset kierowców.

- To rutynowe działania prowadzone przez policję wspólnie z innymi służbami - informuje Bogumił Prostak z Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie.

Służby prawdopodobnie prowadziły działania w ramach akcji "Schengen", podobne kontrole odbywały się również w innych miejscowościach naszego województwa.
Redakcja

7 Komentarze

 1. Dużo tam pijanych kierowców jeździ pewnie dlatego,ciekawe czy jeszcze stoją?

  OdpowiedzUsuń
 2. Nieroby musieli zarobić na swoje wypłaty

  OdpowiedzUsuń
 3. To była akcja zabic imigrantów ��

  OdpowiedzUsuń
 4. To nie byla zadna oblawa tylko cwiczenia nowych funkcjonariuszy sg sc oraz policji oblawe nie robi sie w miejscowosci ze wzgledu na bezpieczenstwo mieszkancow nie zapominajmy ze droga wojewodzka nr 122 prowadzi z Krajnika Dln do Pyrzyc lub na S3 takie kontrole moga sie pojawiac na tej trasie w roznych miejscowosciach .

  OdpowiedzUsuń
 5. Byłem w Niemczech blisko granicy i też niemieccy Policjanci w liczbe 4 radiowozów i z bronią maszynową kontrolowali auta, przykre jest to, że tylko na polskich blachach sprawdzali.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
Nowsza Starsza